ART FOLCLOR S.R.L.
CUI 39772260 · J37/576/2018
ART FOLCLOR S.R.L. are CUI 39772260, nr. de înregistrare J37/576/2018, înmatriculată pe 22.08.2018. Sediul social e în Municipiul Vaslui, jud. Vaslui. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9001. În 2025: cifră de afaceri 195.324 lei, profit net 952 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-26 | COMUNA VINDEREI | Servicii artistice (Rev.2) | 56 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 195 mii lei · mediana 220 mii lei | 89% din mediană |
| Profit net | 952 lei · mediana 40 mii lei | 2% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 0.5% · mediana 22.2% | 2% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 195.324 | 178.722 | 281.379 | 256.469 | 98.500 | 15.000 | 291.400 | 54.000 |
| Venituri totale | 195.326 | 178.724 | 281.382 | 256.471 | 98.500 | 15.000 | 291.400 | 54.001 |
| Cheltuieli totale | 186.111 | 210.084 | 190.085 | 184.662 | 87.074 | 57.499 | 220.577 | 80.113 |
| Profit / pierdere brută | 9.215 | -31.360 | 91.297 | 71.809 | 11.426 | -42.499 | 70.823 | -26.112 |
| Profit / pierdere netă | 952 | -31.360 | 79.557 | 64.115 | 8.471 | -42.949 | 62.081 | -27.732 |
| Active circulante | 48.592 | 31.520 | 82.588 | 64.729 | 19.716 | 30.098 | 38.878 | 12.420 |
| Stocuri | 0 | 0 | 4.000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 0 | 10.314 | 11.762 | 42.672 | 18.595 | 0 | 7.500 | 1.500 |
| Casa și conturi la bănci | 48.592 | 21.206 | 66.826 | 22.057 | 1.121 | 30.098 | 31.378 | 10.920 |
| Datorii | 47.440 | 62.680 | 9.845 | 543 | 19.645 | 38.498 | 4.329 | 39.952 |
| Capitaluri proprii | 1.152 | -31.160 | 72.743 | 64.186 | 71 | -8.400 | 34.549 | -27.532 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui |
| CAEN principal | 9001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ART FOLCLOR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J37/576/2018 |
| EUID | ROONRC.J37/576/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-22 |
| Sediu social | Str. Cazărmii, Mun. Vaslui, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. CAZĂRMII, BL.439, SC.B, ET.PARTER, AP.2 |
| Telefon | 0740057799 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANTSERVICE SRL | aceeași clădire |
| CASA DE VIS OANA S.R.L. | aceeași clădire |
| CLINICA DE REABILITARE MEDICALĂ-BURUIANĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSTRUCTII CIVILE NELU CIORTAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COPARDEN SRL | aceeași clădire |
| DIDIMATE S.R.L. | aceeași clădire |
| FLUIERAS SRL | aceeași clădire |
| GENSEC RECRUIT S.R.L. | aceeași clădire |
| INSTALOP NON-STOP SRL | aceeași clădire |
| MIRANAILS S.R.L. | aceeași clădire |
| PAUFLOMAC SRL | aceeași clădire |
| PUNCHLINE SHOW S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9001 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Vaslui
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08