SIS-ART CLASSIQUE S.R.L.
CUI 39772847 · J39/647/2018
SIS-ART CLASSIQUE S.R.L. are CUI 39772847, nr. de înregistrare J39/647/2018, înmatriculată pe 22.08.2018. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8552. În 2025: cifră de afaceri 247.209 lei, pierdere netă 50.853 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 247 mii lei · mediana 105 mii lei | 235% din mediană |
| Profit net | -51 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -20.6% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 124 mii lei · mediana 110 mii lei | 113% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 247.209 | 178.156 | 289.259 | 158.296 | 150.308 | 136.121 | 67.698 | 4.601 |
| Venituri totale | 247.209 | 178.156 | 289.259 | 158.296 | 150.308 | 138.526 | 67.698 | 4.601 |
| Cheltuieli totale | 295.590 | 291.265 | 227.859 | 136.817 | 118.896 | 100.283 | 53.331 | 18.839 |
| Profit / pierdere brută | -48.381 | -113.109 | 61.400 | 21.479 | 31.412 | 38.243 | 14.367 | -14.238 |
| Profit / pierdere netă | -50.853 | -114.891 | 58.507 | 19.896 | 29.909 | 36.882 | 13.690 | -14.376 |
| Active imobilizate | 82.959 | 124.438 | 165.917 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 11.925 | 16.565 | 116.414 | 88.161 | 67.524 | 37.859 | 532 | 200 |
| Creanțe | — | — | 68.897 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 11.925 | 16.565 | 47.517 | 88.161 | 67.524 | 37.859 | 532 | 200 |
| Datorii | 115.920 | 111.186 | 137.623 | 1.960 | 1.219 | 1.463 | 1.018 | 14.376 |
| Capitaluri proprii | -21.036 | 29.817 | 144.708 | 86.201 | 66.305 | 36.396 | -486 | -14.176 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun May 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 8552 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SIS-ART CLASSIQUE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J39/647/2018 |
| EUID | ROONRC.J39/647/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-22 |
| Sediu social | Str. Petre Liciu, parter, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. PETRE LICIU, PARTER, BL.6, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMAIZING SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| BLD CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| BUPAS AGRO SRL | aceeași clădire |
| CITY DIGITAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| CLUB FULL MOON S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CORNŞTEF CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| CĂLIMĂNESCU ORL S.R.L. | aceeași clădire |
| EASY SMILE LAB S.R.L. | aceeași clădire |
| GEMA HUNTER SRL | aceeași clădire |
| ICVCONSTRUCTIPROD S.R.L. | aceeași clădire |
| JOHNNY SELO CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| KUALA TRANS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8552 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25