CREDITE PRIETENOASE S.R.L.
CUI 39775029 · J30/769/2018
CREDITE PRIETENOASE S.R.L. are CUI 39775029, nr. de înregistrare J30/769/2018, înmatriculată pe 22.08.2018. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6619. În 2025: cifră de afaceri 39.985 lei, profit net 2.265 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 40 mii lei · mediana 111 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 23 mii lei | 10% din mediană |
| Marjă netă | 5.7% · mediana 26.9% | 21% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 39.985 | 62.638 | 69.353 | 73.631 | 40.162 | 21.936 | 48.639 | 22.373 |
| Venituri totale | 50.633 | 62.638 | 69.353 | 73.631 | 40.162 | 21.936 | 48.639 | 22.373 |
| Cheltuieli totale | 47.349 | 68.127 | 92.390 | 24.440 | 27.171 | 27.275 | 19.296 | 411 |
| Profit / pierdere brută | 3.284 | -5.489 | -23.037 | 49.191 | 12.991 | -5.339 | 29.343 | 21.962 |
| Profit / pierdere netă | 2.265 | -5.489 | -23.037 | 47.754 | 11.811 | -5.960 | 27.884 | 21.291 |
| Active imobilizate | 30.199 | 4.742 | 13.819 | 16.206 | 24.511 | 32.816 | 35.967 | — |
| Active circulante | 47.211 | 69.888 | 71.567 | 89.997 | 41.080 | 20.663 | 13.856 | 867 |
| Creanțe | 43.550 | 67.484 | 62.299 | 78.211 | 38.200 | 15.610 | 12.336 | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.661 | 2.404 | 9.268 | 11.786 | 2.880 | 5.053 | 1.520 | 867 |
| Datorii | 682 | 167 | 5.434 | 3.214 | 10.355 | 10.054 | 438 | -20.624 |
| Capitaluri proprii | 76.728 | 74.463 | 79.952 | 102.989 | 55.236 | 43.425 | 49.385 | 21.491 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 6619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CREDITE PRIETENOASE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J30/769/2018 |
| EUID | ROONRC.J30/769/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-22 |
| Sediu social | Aleea Armoniei, 1, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, ALEEA ARMONIEI, NR.1, ET.3, AP.13 |
| Telefon | 0754209953 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELENA KERATINA EXTENSII S.R.L. | aceeași clădire |
| MS-CONTROL GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| MS-CONTROL ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| VINE RESOURCING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SMART TAX SRL inactiv | 62 m |
| PREST FLOR CONSULT SRL inactiv | 101 m |
| AGENŢIA IMOBILIARĂ ALIN IMOB SRL | 104 m |
| AGRICULTURA BIOLOGICA CALAX SRL inactiv | 104 m |
| ALT GROUP SRL | 104 m |
| ANDREAS&ELYN S.R.L. | 104 m |
| ANDREEA TESTCRAFT S.R.L. | 104 m |
| ARTEMADE INTRAMA SRL-D inactiv | 104 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6619 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Satu Mare
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08