IFRIMVET IMPEX S.R.L.
CUI 39786753 · J2018000583371
IFRIMVET IMPEX S.R.L. are CUI 39786753, nr. de înregistrare J2018000583371, înmatriculată pe 24.08.2018. Sediul social e în Municipiul Bârlad, jud. Vaslui. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7500. În 2025: cifră de afaceri 201.494 lei, profit net 53.542 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 201 mii lei · mediana 172 mii lei | 117% din mediană |
| Profit net | 54 mii lei · mediana 31 mii lei | 170% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 26.6% · mediana 23.7% | 112% din mediană |
| Cifră pe salariat | 201 mii lei · mediana 176 mii lei | 114% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 201.494 | 182.087 | 127.761 | 261.042 | 151.707 | 75.441 | 31.064 | — |
| Venituri totale | 201.989 | 182.803 | 127.812 | 261.070 | 151.707 | 75.441 | 31.064 | 0 |
| Cheltuieli totale | 146.428 | 117.337 | 73.243 | 83.434 | 30.079 | 19.471 | 11.246 | 1.553 |
| Profit / pierdere brută | 55.561 | 65.466 | 54.569 | 177.636 | 121.628 | 55.970 | 19.818 | -1.553 |
| Profit / pierdere netă | 53.542 | 63.638 | 53.298 | 172.246 | 117.077 | 53.682 | 18.887 | -1.553 |
| Active imobilizate | 40.066 | 44.106 | 40.922 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 45.503 | 35.753 | 19.105 | 175.924 | 118.872 | 72.370 | 18.210 | 200 |
| Creanțe | 3.167 | 17.210 | 422 | 8.239 | 15.852 | 12.402 | 1.486 | — |
| Casa și conturi la bănci | 42.336 | 18.543 | 18.683 | 167.685 | 103.020 | 59.968 | 16.724 | 200 |
| Datorii | 31.827 | 16.021 | 6.529 | 3.478 | 1.595 | 1.154 | 676 | 1.553 |
| Capitaluri proprii | 53.742 | 63.838 | 53.498 | 172.446 | 117.277 | 71.216 | 17.534 | -1.353 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Sep 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.08.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Bârlad |
| CAEN principal | 7500 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IFRIMVET IMPEX S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000583371 |
| EUID | ROONRC.J2018000583371 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-24 |
| Sediu social | Str. Arhimede, 2, Mun. Bârlad, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. ARHIMEDE, NR.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ECOBRIKET MOCANU S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FAMCOST S.R.L. | aceeași clădire |
| JUUKY ANT S.R.L. | aceeași clădire |
| LA BUBU MAGAZINUL CASEI SRL | aceeași clădire |
| YANISDAM S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO-RELANTI SRL | 63 m |
| CISI FUN PARK S.R.L. | 63 m |
| DAVE'S ELECTRICAL SERVICES S.R.L. | 63 m |
| EISENFORMER S.R.L. inactiv | 63 m |
| HOUSE OF ALEXANDER S.R.L. | 63 m |
| LISADENISA COMPANY SRL-D inactiv | 63 m |
| MAGNETIQUE TRANSPORT S.R.L. inactiv | 63 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7500 | 2020 – 2025 |
| 7010 | 2019 |
| 7500 | 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vaslui
| 4225588 | MOLIDUL SRL |
| 9258497 | BIOVET SRL |
| 11711351 | SANIVET SRL |
| 12120078 | J&J MEDICALVET SRL |
| 12341532 | VETIBAH SRL |
| 13322997 | MEDICAVETIFARM SRL |
| 13728104 | VANBET SRL |
| 14039043 | ELICOM TRANS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25