EDILSAB CONSTRUCT S.R.L.
CUI 39793572 · J2018001276045
EDILSAB CONSTRUCT S.R.L. are CUI 39793572, nr. de înregistrare J2018001276045, înmatriculată pe 27.08.2018. Sediul social e în Sat Cleja, Comuna Cleja, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4335. În 2024: cifră de afaceri 4.968 lei, profit net 4.139 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -184 lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 4.968 | 148.722 | 29.670 | 206.670 | 38.520 | 62.041 | 32.619 |
| Venituri totale | 0 | 4.968 | 148.722 | 29.670 | 206.670 | 38.520 | 62.060 | 32.619 |
| Cheltuieli totale | 184 | 178 | 37.695 | 6.267 | 18.192 | 9.358 | 1.140 | 334 |
| Profit / pierdere brută | -184 | 4.790 | 111.027 | 23.403 | 188.478 | 29.162 | 60.920 | 32.285 |
| Profit / pierdere netă | -184 | 4.139 | 94.987 | 22.647 | 183.022 | 28.070 | 59.057 | 31.306 |
| Active circulante | 423.244 | 423.428 | 421.028 | 325.302 | 302.173 | 119.150 | 94.370 | 32.485 |
| Creanțe | 144 | 144 | — | 433 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 423.100 | 423.284 | 421.028 | 324.869 | 302.173 | 119.150 | 94.370 | 32.485 |
| Datorii | 0 | 0 | 1.739 | 1.000 | 518 | 517 | 3.807 | 979 |
| Capitaluri proprii | 423.244 | 423.428 | 419.289 | 324.302 | 301.655 | 118.633 | 90.563 | 31.506 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 17.02.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 4335 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EDILSAB CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001276045 |
| EUID | ROONRC.J2018001276045 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-27 |
| Sediu social | CLEJA, 3, Sat Cleja Com. Cleja, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, SAT CLEJA COM. CLEJA, CLEJA, NR.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4339 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25