BACOSMINARAD S.R.L.
CUI 39800335 · J24/1294/2018
BACOSMINARAD S.R.L. are CUI 39800335, nr. de înregistrare J24/1294/2018, înmatriculată pe 28.08.2018. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 49.900 lei, pierdere netă 1.185 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 50 mii lei · mediana 124 mii lei | 40% din mediană |
| Profit net | -1 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -2.4% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 50 mii lei · mediana 172 mii lei | 29% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 49.900 | 48.000 | 67.166 | 52.226 | 52.521 | 27.429 | 42.122 | 8.544 |
| Venituri totale | 49.948 | 48.000 | 67.166 | 52.226 | 52.897 | 27.429 | 42.122 | 8.544 |
| Cheltuieli totale | 51.133 | 45.001 | 45.528 | 609 | 4.901 | 1.326 | 353 | 219 |
| Profit / pierdere brută | -1.185 | 2.999 | 21.638 | 51.617 | 47.996 | 26.103 | 41.769 | 8.325 |
| Profit / pierdere netă | -1.185 | 2.632 | 20.979 | 50.238 | 46.410 | 25.345 | 40.505 | 8.069 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 229 |
| Active circulante | 31.174 | 32.001 | 50.068 | 95.222 | 72.501 | 25.667 | 48.892 | 8.296 |
| Creanțe | 1 | 25 | 25 | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 31.173 | 31.976 | 50.043 | 95.221 | 72.500 | 25.666 | 48.892 | 8.296 |
| Datorii | 4.142 | 3.784 | 3.504 | 529 | 546 | 122 | 118 | 256 |
| Capitaluri proprii | 27.032 | 28.217 | 46.564 | 94.693 | 71.955 | 25.545 | 48.774 | 8.269 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BACOSMINARAD S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J24/1294/2018 |
| EUID | ROONRC.J24/1294/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-28 |
| Sediu social | Bld. Independenţei, 6, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.6, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AXTRO DINAMIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CROSAM SRL inactiv | aceeași clădire |
| GREMORY MIRAJ SRL | aceeași clădire |
| JC BARAJ TURISM SRL | aceeași clădire |
| JCD GLOBAL DEVELOPMENT SRL | aceeași clădire |
| LIBRA ONLINE CREATION GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDICAFAM VÎRJAN S.R.L. | aceeași clădire |
| ORTOPEDIE-IMAGISTICĂ HURMUZ SRL | aceeași clădire |
| P.S. TRANS NORDIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ROCINANTE 02 S.R.L. | aceeași clădire |
| ROCINANTE 03 S.R.L. | aceeași clădire |
| ROCINANTE 04 S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (24)
Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Maramureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25