CONTAB ZONE S.R.L.
CUI 39807040 · J2018001294269
CONTAB ZONE S.R.L. are CUI 39807040, nr. de înregistrare J2018001294269, înmatriculată pe 29.08.2018. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 304.600 lei, profit net 180.050 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 305 mii lei · mediana 172 mii lei | 177% din mediană |
| Profit net | 180 mii lei · mediana 31 mii lei | 572% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 59.1% · mediana 23.7% | 249% din mediană |
| Cifră pe salariat | 152 mii lei · mediana 176 mii lei | 86% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 304.600 | 278.740 | 200.903 | 137.205 | 111.994 | 84.973 | 64.716 | 7.600 |
| Venituri totale | 330.658 | 280.111 | 200.903 | 137.205 | 136.233 | 87.734 | 64.716 | 7.600 |
| Cheltuieli totale | 146.696 | 102.245 | 64.911 | 54.160 | 67.192 | 41.559 | 12.573 | 2.644 |
| Profit / pierdere brută | 183.962 | 177.866 | 135.992 | 83.045 | 69.041 | 46.175 | 52.143 | 4.956 |
| Profit / pierdere netă | 180.050 | 175.079 | 134.112 | 81.902 | 67.943 | 45.434 | 50.972 | 4.728 |
| Active imobilizate | 122 | 1.314 | 3.792 | 4.038 | 3.526 | 122 | 130 | 142 |
| Active circulante | 209.289 | 191.522 | 134.704 | 81.616 | 68.079 | 74.530 | 53.479 | 5.014 |
| Creanțe | 125.419 | 157.706 | 35.117 | 67.297 | 45.583 | 10.109 | 6.770 | 1.650 |
| Casa și conturi la bănci | 83.870 | 33.816 | 99.587 | 14.319 | 22.496 | 64.421 | 46.709 | 3.364 |
| Datorii | 19.231 | 17.517 | 7.484 | 3.512 | 3.422 | 3.886 | 2.437 | 228 |
| Capitaluri proprii | 190.180 | 175.319 | 131.012 | 82.142 | 68.183 | 70.766 | 51.172 | 4.928 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONTAB ZONE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001294269 |
| EUID | ROONRC.J2018001294269 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-29 |
| Sediu social | Bld. 1848, 23B, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1848, NR.23B, AP.39 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DALIS CONT EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| INFOSERV SRL | aceeași clădire |
| A & A TRANSPORT TOURS SRL | 45 m |
| BLUE CONCEPT ENERGY S.R.L. | 45 m |
| ONE DAY BY MISU S.R.L. inactiv | 45 m |
| RENATA SISI STYLE SRL | 45 m |
| AUTO ELIT TRANS&TRAVEL S.R.L. | 66 m |
| ANDIKRISZ JUDIT S.R.L. | 72 m |
| BOLONI SRL | 72 m |
| DIVERGESSE S.R.L. inactiv | 72 m |
| GASTRO EXPERT PROFIS SRL | 72 m |
| K PLUS 1 COMPANY SRL inactiv | 72 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25