TUNAD ELENYO S.R.L.
CUI 39811679 · J9/598/2018 · radiată
TUNAD ELENYO S.R.L. are CUI 39811679, nr. de înregistrare J9/598/2018, înmatriculată pe 30.08.2018. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9604. În 2025: cifră de afaceri 600 lei, pierdere netă 3.731 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 600 lei · mediana 66 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -621.8% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 600 | 2.017 | 1.078 | 20.940 | 21.950 | 21.750 | 28.165 | 641 |
| Venituri totale | 7.300 | 2.017 | 14.578 | 20.940 | 21.950 | 21.750 | 28.165 | 641 |
| Cheltuieli totale | 11.031 | 2.048 | 13.966 | 27.775 | 19.091 | 22.938 | 23.539 | 13.105 |
| Profit / pierdere brută | -3.731 | -31 | 612 | -6.835 | 2.859 | -1.188 | 4.626 | -12.464 |
| Profit / pierdere netă | -3.731 | -31 | 514 | -7.464 | 2.772 | -1.644 | 3.781 | -12.470 |
| Active imobilizate | 0 | 6.589 | 8.489 | 17.489 | 21.989 | 22.499 | 33.748 | 45.122 |
| Active circulante | 0 | 42 | 198 | 3.374 | 12.226 | 5.539 | -1 | 3.647 |
| Stocuri | — | — | — | 2.600 | 2.600 | 0 | 0 | 3.456 |
| Creanțe | — | — | — | 465 | 357 | 4.587 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 0 | 42 | 198 | 309 | 9.269 | 952 | -1 | 191 |
| Datorii | 0 | 21.001 | 22.999 | 35.689 | 41.577 | 38.172 | 42.236 | 61.039 |
| Capitaluri proprii | 0 | -14.370 | -14.312 | -14.826 | -7.362 | -10.134 | -8.489 | -12.270 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 0 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 26.03.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 9604 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TUNAD ELENYO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J09/598/2018 |
| EUID | ROONRC.J9/598/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-30 |
| Sediu social | Str. Progresului, 19, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. PROGRESULUI, NR.19, BL.E5, SC.3, ET.4, AP.60 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&D THINK RICH S.R.L. | aceeași clădire |
| ALECSIELLA'S NAILCARE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALGEDAM PREST S.R.L. | aceeași clădire |
| ANGIVIOM COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| BAF ALPINE XPERIENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| BMA CONS MARKETING S.R.L. | aceeași clădire |
| BOIX MAR SRL | aceeași clădire |
| BOTANIC BOUTIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| CHR SPRINT S.R.L. | aceeași clădire |
| COCOAUR LIVGARDEN S.R.L. | aceeași clădire |
| DAKMATHFORALL S.R.L. | aceeași clădire |
| DAKTECH INOVATIVE SOFT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9604 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25