VALY TOP HOUSE S.R.L.
CUI 39845329 · J33/1362/2018
VALY TOP HOUSE S.R.L. are CUI 39845329, nr. de înregistrare J33/1362/2018, înmatriculată pe 07.09.2018. Sediul social e în Sat Şcheia, Comuna Şcheia, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 46.000 lei, pierdere netă 62.669 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 46 mii lei · mediana 221 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | -63 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -136.2% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 46 mii lei · mediana 141 mii lei | 33% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 46.000 | 90.980 | 251.546 | 82.840 | 178.250 | 289.860 | 267.957 | — |
| Venituri totale | 46.000 | 94.480 | 251.546 | 82.840 | 178.250 | 289.860 | 267.957 | 0 |
| Cheltuieli totale | 108.209 | 160.971 | 202.546 | 151.666 | 160.006 | 201.724 | 173.524 | 11.509 |
| Profit / pierdere brută | -62.209 | -66.491 | 49.000 | -68.826 | 18.244 | 88.136 | 94.433 | -11.509 |
| Profit / pierdere netă | -62.669 | -67.401 | 46.485 | -69.654 | 16.461 | 85.509 | 91.753 | -11.509 |
| Active imobilizate | 27.362 | 22.698 | 28.290 | 8.361 | 11.776 | 15.191 | — | — |
| Active circulante | 2.445 | 26.900 | 62.329 | 12.113 | 82.872 | 95.333 | 89.208 | 6.507 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 5.074 |
| Creanțe | 14.228 | 20.997 | 47.947 | 500 | 60.823 | 2.107 | 1.381 | -200 |
| Casa și conturi la bănci | -11.783 | 5.903 | 14.382 | 11.613 | 22.049 | 93.226 | 87.827 | 1.633 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 1.115 | 1.079 | 0 | 0 | 90 | — | — |
| Datorii | 127.632 | 85.870 | 59.454 | 76.135 | 12.234 | 18.345 | 8.764 | 18.016 |
| Venituri în avans | 41.420 | 41.420 | 41.420 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Capitaluri proprii | -139.245 | -76.577 | -9.176 | -55.661 | 82.414 | 92.269 | 80.444 | -11.509 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.09.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VALY TOP HOUSE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J33/1362/2018 |
| EUID | ROONRC.J33/1362/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-09-07 |
| Sediu social | Str. Zambilei, 25, Sat Şcheia Com. Şcheia, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, SAT ŞCHEIA COM. ŞCHEIA, STR. ZAMBILEI, NR.25 |
| Telefon | 0740860661 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EURO DELSAB S.R.L. | aceeași clădire |
| KINETON TOP S.R.L. | aceeași clădire |
| CAPRA NEAGRA EXIM SRL | 19 m |
| HIDROSERV SRL | 19 m |
| MAX EMI SRL | 19 m |
| BEST BUSINESS INTERMED S.R.L. | 74 m |
| CONAN FOOD S.R.L. | 126 m |
| PEDIMEDCARE S.R.L. inactiv | 127 m |
| TACHI STEEL S.R.L. | 137 m |
| TIMMY FREIGHT S.R.L. | 159 m |
| VRC TIMMY S.R.L. | 159 m |
| SET-CORPORATION FACTORY S.R.L. | 168 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2019 – 2024 |
| 4211 | 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Suceava
| 713489 | CONSIN-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ |
| 713500 | PRESCON SA |
| 726861 | MUHA SRL |
| 737887 | VRINCIOAIA SRL |
| 737917 | ADMIRA SRL |
| 741144 | COREZ SRL |
| 744000 | AGREMLUC SRL |
| 759931 | RURAL COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25