STRONGCLEAN S.R.L.
CUI 39886990 · J2023000263181
STRONGCLEAN S.R.L. are CUI 39886990, nr. de înregistrare J2023000263181, înmatriculată pe 16.03.2023. Sediul social e în Sat Runcu, Comuna Runcu, jud. Gorj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8122. În 2023: cifră de afaceri 276.317 lei, profit net 67.719 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -3 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 276.317 | 629.131 | 1.496.375 | 1.228.239 | 208.310 | 13.000 |
| Venituri totale | 36.086 | 42.017 | 276.317 | 629.131 | 1.496.375 | 1.228.239 | 208.310 | 13.000 |
| Cheltuieli totale | 39.144 | 112.331 | 206.076 | 403.846 | 475.162 | 297.726 | 80.653 | 9.297 |
| Profit / pierdere brută | -3.058 | -70.314 | 70.241 | 225.285 | 1.021.213 | 930.513 | 127.657 | 3.703 |
| Profit / pierdere netă | -3.058 | -70.314 | 67.719 | 218.994 | 1.006.247 | 919.119 | 125.573 | 3.473 |
| Active imobilizate | 21.469 | 48.017 | 137.654 | 186.600 | 103.138 | 91.810 | 10.438 | 4.231 |
| Active circulante | 2.111 | 17.654 | 5.851 | 237.884 | 1.004.470 | 1.032.168 | 132.725 | 13.200 |
| Stocuri | — | — | — | — | 33.387 | 248.753 | — | — |
| Creanțe | 1.981 | 627 | 1.708 | 235.339 | 835.461 | — | 63.980 | 13.000 |
| Casa și conturi la bănci | 130 | 17.027 | 4.143 | 2.545 | 135.622 | 783.415 | 68.745 | 200 |
| Datorii | 0 | 39.032 | 46.552 | 205.250 | 101.121 | 204.619 | 13.917 | 13.758 |
| Capitaluri proprii | 23.580 | 26.639 | 96.953 | 219.234 | 1.006.487 | 919.359 | 129.246 | 3.673 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 7 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 15.03.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj |
| CAEN principal | 8122 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STRONGCLEAN S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2023000263181 |
| EUID | ROONRC.J2023000263181 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-03-16 |
| Sediu social | Str. Ion Cănăvoiu, 137, Sat Runcu Com. Runcu, GORJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. GORJ, SAT RUNCU COM. RUNCU, STR. ION CĂNĂVOIU, NR.137 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8122 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (22)
Alte firme din Gorj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25