REMILT SECURE S.R.L.
CUI 39893490 · J2018013420409
REMILT SECURE S.R.L. are CUI 39893490, nr. de înregistrare J2018013420409, înmatriculată pe 20.09.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 790.740 lei, profit net 287.060 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 791 mii lei · mediana 286 mii lei | 276% din mediană |
| Profit net | 287 mii lei · mediana 113 mii lei | 254% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 36.3% · mediana 45.2% | 80% din mediană |
| Cifră pe salariat | 791 mii lei · mediana 297 mii lei | 267% din mediană |
Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 790.740 | 501.043 | 349.318 | 424.340 | 123.882 | 75.000 | 31.532 | — |
| Venituri totale | 791.221 | 501.112 | 349.318 | 424.340 | 133.444 | 75.000 | 31.532 | 0 |
| Cheltuieli totale | 482.961 | 162.895 | 144.795 | 21.915 | 33.321 | 24.620 | 6.152 | 95 |
| Profit / pierdere brută | 308.260 | 338.217 | 204.523 | 402.425 | 100.123 | 50.380 | 25.380 | -95 |
| Profit / pierdere netă | 287.060 | 328.661 | 201.099 | 393.535 | 96.853 | 48.130 | 24.434 | -95 |
| Active imobilizate | 49.188 | 87.891 | 119.624 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 720.799 | 403.815 | 100.843 | 515.573 | 106.864 | 64.397 | 24.539 | 305 |
| Stocuri | — | — | — | — | 60 | — | — | 100 |
| Creanțe | 399.054 | 275.960 | 1.320 | 239.951 | 100.105 | 26.845 | 19.576 | — |
| Casa și conturi la bănci | 321.745 | 127.855 | 99.523 | 275.622 | 6.699 | 37.552 | 4.963 | 205 |
| Datorii | 482.687 | 162.805 | 19.127 | 114.697 | 0 | 1.549 | 0 | 200 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 9.679 | — | — |
| Capitaluri proprii | 287.300 | 328.901 | 201.340 | 400.876 | 106.864 | 53.169 | 24.539 | 105 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 23.09.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REMILT SECURE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018013420409 |
| EUID | ROONRC.J2018013420409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-09-20 |
| Sediu social | Str. Baba Novac, 19A, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR BABA NOVAC, NR.19A, SC.2, ET.7, AP.62 |
| Telefon | +40726174007 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APOSTROF SRL | aceeași clădire |
| AUREON S.R.L. | aceeași clădire |
| BELVEDERE AMG SRL | aceeași clădire |
| BUILDSTEPS CONSTRUCTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| COMPLIANCE MADE EASY S.R.L. | aceeași clădire |
| CONFORAMA-MOB SRL inactiv | aceeași clădire |
| CORIUM DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRAFTED APPS S.R.L. | aceeași clădire |
| DENTAL SPECTRUM CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| ECOSPRINGS POLYMERS S.R.L. | aceeași clădire |
| EVONCE S.R.L. | aceeași clădire |
| FIDEI S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6312 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (41)
Sunt 41 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (40)
Alte firme din Bucureşti
| 14626 | MICROINF SRL |
| 24310 | INFO MAGIC SRL |
| 27103 | SUPERBIT SRL |
| 43699 | TARA INTERACTIVE S.R.L. |
| 346587 | OMNIS GROUP SRL |
| 370771 | GRIN VECTOR ONLINE SRL |
| 376871 | INFOSIX SRL |
| 403127 | NET - SYSTEM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25