Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

VALPORE ANLAGEN HOLDING S.A.

CUI 39897093 · J12/4220/2018

cu contul HoReCaOS, sau pe email

VALPORE ANLAGEN HOLDING S.A. are CUI 39897093, nr. de înregistrare J12/4220/2018, înmatriculată pe 20.09.2018. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2019: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 14.556 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2020)

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net -3 mii lei · mediana 17 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 55.918 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2019: 0 lei 19
Profit net -3 mii lei
2018: -13 mii lei 182019: -15 mii lei 192020: -3 mii lei 20
Salariați 0
2019: 0 19
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202020192018
Venituri totale1.01600
Cheltuieli totale4.20214.55613.155
Profit / pierdere brută-3.186-14.556-13.155
Profit / pierdere netă-3.193-14.556-13.155
Active imobilizate46.65046.65052.744
Active circulante209.875113.201114.350
Creanțe82.64082.64083.790
Casa și conturi la bănci127.23530.56130.560
Datorii172.42972.56265.249
Capitaluri proprii84.09687.289101.845
Capital subscris vărsat115.000115.000115.000

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 20.09.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
CAEN principal7022
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCVALPORE ANLAGEN HOLDING S.A.
Nr. reg. com.J12/4220/2018
EUIDROONRC.J12/4220/2018
Formă juridicăSA
Înmatriculare2018-09-20
Sediu socialStr. Arieşului, 33, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ
Domiciliu fiscalJUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ARIEŞULUI, NR.33, AP.9
Telefon0740270201
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGILE WHEELS SRL aceeași clădire
CONNEX CORPORATE SRL inactiv aceeași clădire
PRO ACORD SRL aceeași clădire
PROMOTER NOVA ENVIRONMENT DESIGN S.R.L. aceeași clădire
T&R IMMOBILIEN SERVICE SRL aceeași clădire
AC VISION SRL inactiv 45 m
CASSCON SRL inactiv 45 m
ECO POWER SRL 45 m
R M S SERVICE SRL inactiv 45 m
STANCIU & STANCIU SRL 45 m
BLAUES VOGEL SRL 48 m
GREEN SMOKE IMPEX SRL inactiv 48 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

70222018 – 2020

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (11)

Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

17518725 T&R IMMOBILIEN SERVICE SRL
30243834 HELIOENERGY TRANSFORM S.R.L.
33583059 PRO B2B TELECOM SOLUTIONS SRL-D
34618961 AGILE WHEELS SRL
34757633 CONNEX CORPORATE SRL inactiv
36220643 PRO ACORD SRL
36855239 ORBÁN RENÁTA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
38400470 ONE TELECOM SOLUTION SRL
39572326 PROMOTER NOVA ENVIRONMENT DESIGN S.R.L.
46032272 MUNTEAN TUDOR-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (8)

41106810682070227490821182198299

Alte firme din Cluj

207902 CONSULTING ȘI MANAGEMENT NAPO PAD CONSULT SRL
208223 CRIS ARTICOLE OPTICE SI MASE PLASTICE SRL
228620 D O N PROD IMPEX SRL
230034 METRON SRL
234044 MANAGEMENT CONSULT SRL
246405 ARGEMET SRL
2867247 I C O N T IMPORT EXPORT SRL
2869280 MLM INTERNATIONAL ROMANIA MARKETING SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25