ENDERIK SERV S.R.L.
CUI 39989162 · J31/650/2018 · dizolvare
ENDERIK SERV S.R.L. are CUI 39989162, nr. de înregistrare J31/650/2018, înmatriculată pe 11.10.2018. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8211. În 2025: cifră de afaceri 1.000 lei, pierdere netă 5.328 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1 mii lei · mediana 172 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -5 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -532.8% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.000 | 142.600 | 292.150 | 257.700 | 133.150 | 17.334 | 250 | 1.000 |
| Venituri totale | 1.000 | 142.600 | 292.150 | 257.700 | 133.150 | 17.334 | 250 | 1.000 |
| Cheltuieli totale | 6.311 | 34.637 | 109.069 | 89.627 | 29.839 | 779 | 152 | 68 |
| Profit / pierdere brută | -5.311 | 107.963 | 183.081 | 168.073 | 103.311 | 16.555 | 98 | 932 |
| Profit / pierdere netă | -5.328 | 102.905 | 180.216 | 165.877 | 102.138 | 16.078 | 90 | 902 |
| Active imobilizate | — | 2.533 | 6.161 | 8.208 | — | — | — | 151 |
| Active circulante | 1.610 | 104.530 | 178.988 | 204.675 | 124.292 | 17.357 | 1.230 | 981 |
| Creanțe | — | 90.680 | 156.050 | 13.350 | 2.750 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.610 | 13.850 | 22.938 | 191.325 | 121.542 | 17.357 | 1.230 | 981 |
| Datorii | 1.370 | 3.918 | 4.692 | 11.859 | 4.884 | 86 | 38 | 30 |
| Capitaluri proprii | 240 | 103.145 | 180.457 | 201.024 | 119.408 | 17.271 | 1.192 | 1.102 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.10.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 8211 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ENDERIK SERV S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J31/650/2018 |
| EUID | ROONRC.J31/650/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-10-11 |
| Sediu social | Str. Corneliu Coposu, 29, camera 2, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. CORNELIU COPOSU, NR.29, CAMERA 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRICOLA SOMES SRL | aceeași clădire |
| AGROPROD SRL | aceeași clădire |
| AMA COM GRUP SRL | aceeași clădire |
| ANCOS GROUP SRL | aceeași clădire |
| ANDREI AS SRL | aceeași clădire |
| ANIFARM SRL | aceeași clădire |
| ANTENA DIGITAL SAT S.R.L. | aceeași clădire |
| ARA HEAVY RUT SRL | aceeași clădire |
| ARA HERA DELIVERY S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOTEST SRL | aceeași clădire |
| AX FASHION IMPEX SRL | aceeași clădire |
| AXIOMA DIGITAL SAT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6311 | 2022 – 2025 |
| 8211 | 2018 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 19070120 | ANCOS GROUP SRL |
| 32963947 | DECARIANCO CONT SRL |
| 46497944 | DRE SERVICE NOW S.R.L. |
| 48625322 | MERCEADEN CONT S.R.L. |
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Sălaj
| 36162992 | YOUTH GROWING SRL-D |
| 40972199 | CĂLIN & CASIAN S.R.L. |
| 41229762 | AGNES LOGISTIC S.R.L. |
| 47392393 | STANDARDE NATALIA S.R.L. |
| 49663260 | SSCOMPANY S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25