Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

SATM OPERATOR RSVTI S.R.L.

CUI 40041336 · J2018002912133

cu contul HoReCaOS, sau pe email

SATM OPERATOR RSVTI S.R.L. are CUI 40041336, nr. de înregistrare J2018002912133, înmatriculată pe 23.10.2018. Sediul social e în Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 40.950 lei, profit net 19.529 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 30%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

4contracte
4 mii leivaloare totală
3autorități
DataAutoritateObiectValoare
2024-01-19 Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguran Servicii de arhitectura, de constructii, 2 mii lei
2024-01-16 Liceul Agricol Poarta Alba Servicii de arhitectura, de constructii, 1 mii lei
2023-12-11 COMUNA TOPALU Servicii de arhitectura, de constructii, 200 lei
2023-10-16 Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguran Servicii de arhitectura, de constructii, 1 mii lei

Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 41 mii lei · mediana 172 mii lei 24% din mediană
Profit net 20 mii lei · mediana 31 mii lei 62% din mediană
Marjă netă 47.7% · mediana 23.7% 201% din mediană

Comparat cu 103.066 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 41 mii lei
2023: 33 mii lei 232024: 32 mii lei 242025: 41 mii lei 25
Profit net 20 mii lei
2023: 13 mii lei 232024: 9 mii lei 242025: 20 mii lei 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă40.95031.60033.000
Venituri totale40.95031.60033.000
Cheltuieli totale21.01120.66718.547
Profit / pierdere brută19.93910.93314.453
Profit / pierdere netă19.5299.20113.073
Active circulante81.72573.82857.232
Stocuri2.218483579
Creanțe19.11314.61112.461
Casa și conturi la bănci60.39458.73444.192
Datorii7.87719.51012.115
Capitaluri proprii73.84854.31845.117
Capital subscris vărsat200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 23.10.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
CAEN principal7120
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCSATM OPERATOR RSVTI S.R.L.
Nr. reg. com.J2018002912133
EUIDROONRC.J2018002912133
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-10-23
Sediu socialStr. M13, 30, Orş. Năvodari, CONSTANŢA
Domiciliu fiscalJUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. M13, NR.30
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AQUA SOFT SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
BLUE SEASON TIME SRL aceeași clădire
DENIM LINE VINYL SRL inactiv aceeași clădire
ECHOES DESIGN COMPANY SRL aceeași clădire
GIM EXTRACATERING S.R.L. aceeași clădire
MAHOGANY WOOD SRL aceeași clădire
MASSIVE DEVELOPMENT CORPORATION SRL aceeași clădire
MOTHER GOOSE CENTER S.R.L. aceeași clădire
MOTHER GOOSE MAMAIA S.R.L. aceeași clădire
RSC PRIME S.R.L. aceeași clădire
SVPORTE S.R.L. inactiv aceeași clădire
3OLIVES SOCIETY S.R.L. 114 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

71202023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (1)

7120

Alte firme din Constanţa

1889654 SAMTEC SRL
3853126 TEDAS-EL SRL
4272431 RAC SRL
5235636 IULIUS R.L. SRL
5459714 STIROM SRL
5740174 INTERNATIONAL CONTROL BUREAU SRL
6018775 C.S.D. SRL
6075851 B.B.N. INTERNATIONAL CARGO INSPECTION CO LTD SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25