TARIVERDE MINIMARKET S.R.L.
CUI 40041409 · J2018002918139
TARIVERDE MINIMARKET S.R.L. are CUI 40041409, nr. de înregistrare J2018002918139, înmatriculată pe 23.10.2018. Sediul social e în Sat Tariverde, Comuna Cogealac, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 185.092 lei, pierdere netă 17.648 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 185 mii lei · mediana 199 mii lei | 93% din mediană |
| Profit net | -18 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -9.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 185 mii lei · mediana 224 mii lei | 83% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 185.092 | 204.275 | 92.418 | 74.115 | 93.798 | 71.060 | 12.988 |
| Venituri totale | 185.092 | 204.413 | 92.475 | 74.115 | 93.798 | 71.062 | 12.988 |
| Cheltuieli totale | 202.740 | 164.769 | 58.560 | 66.918 | 71.699 | 64.187 | 15.773 |
| Profit / pierdere brută | -17.648 | 39.644 | 33.915 | 7.197 | 22.099 | 6.875 | -2.785 |
| Profit / pierdere netă | -17.648 | 33.308 | 28.210 | 4.978 | 20.124 | 4.743 | -3.175 |
| Active circulante | 222.512 | 88.871 | 65.697 | 27.530 | 26.042 | 34.660 | 17.275 |
| Stocuri | 220.058 | 72.934 | 19.327 | 3.290 | 5.820 | 29.003 | 5.196 |
| Creanțe | — | — | 534 | — | — | 2.980 | 481 |
| Casa și conturi la bănci | 2.454 | 15.937 | 45.836 | 24.240 | 20.222 | 2.677 | 11.598 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 200 |
| Datorii | 151.773 | 484 | 10.617 | 660 | 4.150 | 32.892 | 20.450 |
| Capitaluri proprii | 70.739 | 88.387 | 55.080 | 26.870 | 21.892 | 1.768 | -2.975 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.10.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TARIVERDE MINIMARKET S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018002918139 |
| EUID | ROONRC.J2018002918139 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-10-23 |
| Sediu social | Str. Tulcei, 2A, C2, Sat Tariverde Com. Cogealac, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, SAT TARIVERDE COM. COGEALAC, STR. TULCEI, NR.2A, C2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXMAR BUSINESS SRL | aceeași clădire |
| ANDRA BEAUTY & STYLE SRL | aceeași clădire |
| CALISTRAT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CROMO COMPANY LTD SRL | aceeași clădire |
| GHOST DESIGN SRL | aceeași clădire |
| LEADER RAMXELA SECURITY SRL inactiv | aceeași clădire |
| GENIUS PRODUCTION ONLINE S.R.L. | 222 m |
| DE VINT S.R.L. inactiv | 426 m |
| ECO GREEN SPACE S.R.L. inactiv | 426 m |
| IZOLACOP STAR S.R.L. inactiv | 426 m |
| SKYWARD DYNAMICS S.R.L. | 426 m |
| ZENIT CRIS SRL | 426 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25