TOWER ADMINISTRATION S.R.L.
CUI 40048938 · J13/2943/2018
TOWER ADMINISTRATION S.R.L. are CUI 40048938, nr. de înregistrare J13/2943/2018, înmatriculată pe 24.10.2018. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6832. În 2025: cifră de afaceri 375.567 lei, profit net 108.471 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 376 mii lei · mediana 124 mii lei | 302% din mediană |
| Profit net | 108 mii lei · mediana 17 mii lei | 652% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 28.9% · mediana 19.4% | 149% din mediană |
| Cifră pe salariat | 376 mii lei · mediana 172 mii lei | 219% din mediană |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 375.567 | 31.989 | 420.297 | 296.835 | 264.705 | 121.620 | 34.850 | 340 |
| Venituri totale | 375.567 | 31.989 | 426.427 | 296.835 | 264.705 | 121.620 | 34.850 | 340 |
| Cheltuieli totale | 243.236 | 112.970 | 107.286 | 72.120 | 60.936 | 13.648 | 17.311 | 304 |
| Profit / pierdere brută | 132.331 | -80.981 | 319.141 | 224.715 | 203.769 | 107.972 | 17.539 | 36 |
| Profit / pierdere netă | 108.471 | -80.981 | 314.901 | 215.988 | 195.987 | 104.324 | 16.493 | 26 |
| Active imobilizate | 24.838 | 80.314 | 74.767 | 74.767 | 87.512 | 2.074 | 2.074 | — |
| Active circulante | 186.022 | 80.790 | 375.402 | 336.471 | 228.409 | 124.575 | 18.726 | 358 |
| Stocuri | — | — | 11.393 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 128.230 | 74.986 | 320.770 | 54.367 | 49.817 | 8.413 | 2.220 | — |
| Casa și conturi la bănci | 57.792 | 5.804 | 43.239 | 282.104 | 178.592 | 116.162 | 16.506 | 358 |
| Datorii | 102.149 | 126.944 | 135.028 | 195.010 | 113.891 | 5.606 | 4.081 | 132 |
| Capitaluri proprii | 108.711 | 34.160 | 315.141 | 216.228 | 202.030 | 121.043 | 16.719 | 226 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.10.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 6832 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TOWER ADMINISTRATION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/2943/2018 |
| EUID | ROONRC.J13/2943/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-10-24 |
| Sediu social | Str. Amurgului, 33, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. AMURGULUI, NR.33, ET.8, AP.78 |
| Telefon | 0724126766 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADN PILATES HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALTER STEEL SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTOLINK TRANS EUROPA SRL | aceeași clădire |
| BUGU PENSIO S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORANS STILE S.R.L. | aceeași clădire |
| HONEYCOMB KIDS S.R.L. | aceeași clădire |
| IRIS TREND SRL | aceeași clădire |
| MAHESSIMO SRL inactiv | aceeași clădire |
| PRO 360 TRAVEL BSV S.R.L. | aceeași clădire |
| SC REY PERFECT CLEAN SRL | aceeași clădire |
| SEAPRIDE MARITIME SRL | aceeași clădire |
| VIATA NOMADA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6832 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25