PISCICOLA CĂTRUNEŞTI 3 S.R.L.
CUI 40057294 · J2018000591213
PISCICOLA CĂTRUNEŞTI 3 S.R.L. are CUI 40057294, nr. de înregistrare J2018000591213, înmatriculată pe 25.10.2018. Sediul social e în Sat Sineşti, Comuna Sineşti, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 312. În 2025: cifră de afaceri 255.790 lei, profit net 2.747 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 256 mii lei · mediana 134 mii lei | 191% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 5 mii lei | 59% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 1.1% · mediana 6% | 18% din mediană |
| Cifră pe salariat | 128 mii lei · mediana 219 mii lei | 58% din mediană |
Comparat cu 4.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 255.790 | 9.603 | 182.350 | 206.883 | 127.518 | 199.086 | 143.036 |
| Venituri totale | 158.503 | 213.603 | 182.350 | 206.883 | 127.518 | 199.086 | 143.036 |
| Cheltuieli totale | 153.198 | 57.477 | 212.115 | 153.578 | 119.156 | 87.546 | 72.847 |
| Profit / pierdere brută | 5.305 | 156.126 | -29.765 | 53.305 | 8.362 | 111.540 | 70.189 |
| Profit / pierdere netă | 2.747 | 155.743 | -30.697 | 51.361 | 7.087 | 109.558 | 68.759 |
| Active imobilizate | 10.590 | 13.439 | 16.287 | 14.136 | 19.731 | 7.344 | — |
| Active circulante | 264.506 | 773.018 | 551.109 | 474.651 | 261.965 | 189.672 | 91.369 |
| Stocuri | 134.064 | 718.695 | 470.169 | 390.755 | 218.644 | 111.579 | 59.599 |
| Creanțe | 63.923 | 26.673 | 62.859 | 59.959 | 23.451 | 17.354 | — |
| Casa și conturi la bănci | 66.519 | 27.650 | 18.081 | 23.937 | 19.870 | 60.739 | 31.770 |
| Datorii | 497.976 | 413.827 | 362.223 | 252.917 | 96.092 | 18.499 | 22.410 |
| Capitaluri proprii | -222.880 | 372.630 | 205.173 | 235.870 | 185.604 | 178.517 | 68.959 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.10.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Urziceni |
| CAEN principal | 312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PISCICOLA CĂTRUNEŞTI 3 S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J21/591/2018 |
| EUID | ROONRC.J2018000591213 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-10-25 |
| Sediu social | Str. Independenţei, 45, Sat Sineşti Com. Sineşti, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, SAT SINEŞTI COM. SINEŞTI, STR. INDEPENDENŢEI, NR.45 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DAMACO SPEED LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| DAMACO TOOLS S.R.L. | aceeași clădire |
| RAPTOR FISH UNIVERSE SRL | aceeași clădire |
| AGG PRINTING SOLUTION S.R.L. | 155 m |
| CONSULTPROIECT S.R.L. | 155 m |
| MIRSOR MIXT SRL inactiv | 155 m |
| ROBERT WILL LOGISTIC S.R.L. | 155 m |
| SOLLARIS DELICE S.R.L. inactiv | 155 m |
| ŞTEF CARGO TRANS SRL | 155 m |
| CRISMAR 88 S.R.L. inactiv | 299 m |
| DMC SPEED LOGISTICS S.R.L. | 299 m |
| GREEN HOUSES ANDREI SRL | 299 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 322 | 2023 – 2025 |
| 312 | 2019 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25