MEAT LOVERS S.R.L.
CUI 40061317 · J2018004851126
MEAT LOVERS S.R.L. are CUI 40061317, nr. de înregistrare J2018004851126, înmatriculată pe 26.10.2018. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4722. În 2025: cifră de afaceri 1.934.768 lei, profit net 399.789 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,9 mil lei · mediana 199 mii lei | 974% din mediană |
| Profit net | 400 mii lei · mediana 3 mii lei | de 141× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | 20.7% · mediana 1.6% | de 13× mediana |
| Cifră pe salariat | 322 mii lei · mediana 224 mii lei | 144% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.934.768 | 1.803.644 | 1.451.252 | 997.443 | 367.673 | 214.265 | — | — |
| Venituri totale | 1.934.768 | 1.803.644 | 1.451.252 | 997.443 | 367.673 | 214.265 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.463.319 | 1.311.806 | 1.127.492 | 895.381 | 337.571 | 191.883 | 907 | — |
| Profit / pierdere brută | 471.449 | 491.838 | 323.760 | 102.062 | 30.102 | 22.382 | -907 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 399.789 | 451.607 | 312.852 | 94.374 | 27.169 | 20.239 | -907 | 0 |
| Active imobilizate | 194.788 | 198.003 | 204.025 | 351.381 | 500.062 | 499.865 | 340.725 | — |
| Active circulante | 493.585 | 780.198 | 406.148 | 360.322 | 510.330 | 300.964 | 147.893 | 200 |
| Stocuri | 16.089 | 132.509 | 140.696 | 114.400 | 230.052 | 144.705 | 71.753 | — |
| Creanțe | 35.095 | 5.170 | 28.904 | 60.739 | 89.615 | 93.297 | 68.629 | — |
| Casa și conturi la bănci | 442.401 | 642.519 | 236.548 | 185.183 | 190.663 | 62.962 | 7.511 | 200 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 242 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 279.969 | 64.251 | 148.072 | 570.627 | 963.690 | 781.297 | 489.325 | 0 |
| Capitaluri proprii | 408.404 | 913.950 | 462.343 | 141.076 | 46.702 | 19.532 | -707 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.10.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4722 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MEAT LOVERS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018004851126 |
| EUID | ROONRC.J2018004851126 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-10-26 |
| Sediu social | Str. Brăduţului, 13, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BRĂDUŢULUI, NR.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SERVICESAT SRL | aceeași clădire |
| MIYAGI CRUMB S.R.L. inactiv | 17 m |
| BROKER GPM SRL inactiv | 18 m |
| CLEARWATERS ALTERNATIVE MANAGEMENT SRL | 36 m |
| ANGLA BP SRL inactiv | 49 m |
| GIANISIMO SRL inactiv | 52 m |
| FIRST STEP PHOTO SRL inactiv | 54 m |
| CODAZO TECH S.R.L. inactiv | 57 m |
| CROMATIC PLAST SRL | 58 m |
| BADEA ECO MEDICAL S.R.L. | 67 m |
| EDUSON EDUCATION S.R.L. | 67 m |
| MONOCRAFT DESIGN S.R.L. | 69 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4722 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25