C&T FAMILY UNION S.R.L.
CUI 40104094 · J2018000679074
C&T FAMILY UNION S.R.L. are CUI 40104094, nr. de înregistrare J2018000679074, înmatriculată pe 05.11.2018. Sediul social e în Oraş Flămânzi, jud. Botoşani. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9622. În 2025: cifră de afaceri 111.785 lei, profit net 787 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 112 mii lei · mediana 129 mii lei | 86% din mediană |
| Profit net | 787 lei · mediana 4 mii lei | 22% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 0.7% · mediana 3.6% | 19% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 111.785 | 107.987 | 64.942 | 63.255 | 36.951 | — | — | — |
| Venituri totale | 113.680 | 107.987 | 64.942 | 63.255 | 36.951 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 112.525 | 101.560 | 60.520 | 46.808 | 36.088 | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 1.155 | 6.427 | 4.422 | 16.447 | 863 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 787 | 5.155 | 3.715 | 15.532 | 863 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 14.879 | 2.662 | 3.550 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 115.177 | 80.518 | 37.344 | 18.851 | 6.106 | 200 | 200 | 200 |
| Stocuri | 43.417 | 22.599 | 6.109 | 0 | 3.516 | — | — | — |
| Creanțe | 10.205 | 8.005 | 10.350 | 1.906 | 1.444 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 61.555 | 49.914 | 20.885 | 16.945 | 1.146 | 200 | 200 | 200 |
| Datorii | 98.878 | 57.715 | 20.584 | 2.256 | 5.043 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri în avans | 4.926 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 26.252 | 25.465 | 20.310 | 16.595 | 1.063 | 200 | 200 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.11.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani |
| CAEN principal | 9622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | C&T FAMILY UNION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000679074 |
| EUID | ROONRC.J2018000679074 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-11-05 |
| Sediu social | Str. 1907, 35, Orş. Flămânzi, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, ORŞ. FLĂMÂNZI, STR. 1907, NR.35 |
| Telefon | 0745820474 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONPSY S.R.L. | 40 m |
| MOBILA MĂNUCĂ S.R.L. | 175 m |
| C & E CO SRL | 254 m |
| DAMIS MOBICAT S.R.L. | 283 m |
| ELISTYLE FLOR S.R.L. | 363 m |
| KIMIZONE HAIR S.R.L. inactiv | 363 m |
| MULTIPLEX BUSINESS SRL inactiv | 363 m |
| NUTIDAP TRANS S.R.L. | 363 m |
| PRAETORIAN PETRUS GUARDS S.R.L. | 363 m |
| REBECA & SOFIA STIL SRL | 363 m |
| SELUDAP TRANS SRL | 363 m |
| TAXI SARDY FLAM S.R.L. inactiv | 363 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9622 | 2025 |
| 9602 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Botoşani
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25