BMVTNT S.R.L.
CUI 40118006 · J2018000544198
BMVTNT S.R.L. are CUI 40118006, nr. de înregistrare J2018000544198, înmatriculată pe 07.11.2018. Sediul social e în Sat Leliceni, Comuna Leliceni, jud. Harghita. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6391. În 2025: cifră de afaceri 207.225 lei, profit net 107.141 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 207 mii lei · mediana 286 mii lei | 72% din mediană |
| Profit net | 107 mii lei · mediana 113 mii lei | 95% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 51.7% · mediana 45.2% | 114% din mediană |
| Cifră pe salariat | 207 mii lei · mediana 297 mii lei | 70% din mediană |
Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 207.225 | 114.308 | — | — | — | — | 3.372 | — |
| Venituri totale | 210.225 | 114.308 | 0 | 0 | 0 | 11.813 | 45.489 | 0 |
| Cheltuieli totale | 101.233 | 18.257 | 4.902 | — | 1.069 | 9.725 | 49.051 | 1.467 |
| Profit / pierdere brută | 108.992 | 96.051 | -4.902 | 0 | -1.069 | 2.088 | -3.562 | -1.467 |
| Profit / pierdere netă | 107.141 | 82.720 | -4.902 | 0 | -1.069 | 2.088 | -3.596 | -1.467 |
| Active imobilizate | 30.242 | 36.753 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 155.239 | 45.897 | 524 | 56 | 25 | 25 | 516 | 253 |
| Creanțe | 135.303 | 3.203 | — | — | 0 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 19.936 | 42.694 | 524 | 56 | 25 | 25 | 516 | 253 |
| Datorii | 4.366 | 8.676 | 9.270 | 3.900 | 3.869 | 2.800 | 5.379 | 1.520 |
| Capitaluri proprii | 181.115 | 73.974 | -8.746 | -3.844 | -3.844 | -2.775 | -4.863 | -1.267 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.11.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita |
| CAEN principal | 6391 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BMVTNT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000544198 |
| EUID | ROONRC.J2018000544198 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-11-07 |
| Sediu social | LELICENI, 162, Sat Leliceni Com. Leliceni, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, SAT LELICENI COM. LELICENI, LELICENI, NR.162 |
| Telefon | 0766133448 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6391 | 2024 – 2025 |
| 4941 | 2018 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Harghita
| 14979970 | MEDIA NET SRL |
| 28450897 | LEADING SOFT SRL |
| 31210100 | DWORLD SOFTWARE SRL |
| 40471694 | AMAZING DESIGN SOLUTIONS S.R.L. |
| 51819710 | CYBER TEK S.R.L. |
| 52829380 | JAGER AND CSATA BUSINESS S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25