IENDODONTIE S.R.L.
CUI 40134630 · J2018002318032
IENDODONTIE S.R.L. are CUI 40134630, nr. de înregistrare J2018002318032, înmatriculată pe 09.11.2018. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 848.346 lei, profit net 21.526 lei, 7 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 848 mii lei · mediana 220 mii lei | 386% din mediană |
| Profit net | 22 mii lei · mediana 40 mii lei | 54% din mediană |
| Salariați | 7 · mediana 1 | 700% din mediană |
| Marjă netă | 2.5% · mediana 22.2% | 11% din mediană |
| Cifră pe salariat | 121 mii lei · mediana 202 mii lei | 60% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 848.346 | 390.251 | 345.721 | 226.815 | 41.802 | 11.455 | 8.085 | — |
| Venituri totale | 878.346 | 563.142 | 345.917 | 271.815 | 72.092 | 11.455 | 8.085 | 0 |
| Cheltuieli totale | 853.011 | 500.816 | 321.352 | 237.513 | 39.257 | 14.666 | 4.290 | 1.000 |
| Profit / pierdere brută | 25.335 | 62.326 | 24.565 | 34.302 | 32.835 | -3.211 | 3.795 | -1.000 |
| Profit / pierdere netă | 21.526 | 45.432 | 21.106 | 31.584 | 32.114 | -3.555 | 3.543 | -1.000 |
| Active imobilizate | 150.176 | 147.605 | 132.755 | 83.386 | 52.473 | 18.315 | 14.369 | — |
| Active circulante | 492.103 | 321.837 | 168.732 | 91.445 | 38.641 | 15.026 | 10.900 | 200 |
| Stocuri | 196.295 | 239.494 | 135.358 | 63.122 | 13.983 | 13.983 | 10.218 | — |
| Creanțe | 271.315 | 54.874 | 29.802 | 6.225 | 6.255 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 24.493 | 27.469 | 3.572 | 22.098 | 18.403 | 1.043 | 682 | 200 |
| Datorii | 491.329 | 340.018 | 217.495 | 111.945 | 59.812 | 34.153 | 22.526 | 1.000 |
| Capitaluri proprii | 150.950 | 129.424 | 83.992 | 62.886 | 31.302 | -812 | 2.743 | -800 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 7 | 3 | 3 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 11.06.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IENDODONTIE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018002318032 |
| EUID | ROONRC.J2018002318032 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-11-09 |
| Sediu social | Str. Maramureş, 1C, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. MARAMUREŞ, NR.1C, BL.GARA DOMNEASCĂ, ET.3, AP.28 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| JUST CONT ALTERNATIV S.R.L. | aceeași clădire |
| NEADENT S.R.L. | aceeași clădire |
| SIBERIA SYSTEM S.R.L. | aceeași clădire |
| TEK-ONE TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| AXO MOTORS S.R.L. | 157 m |
| BĂCĂNIE-CARMANGERIE MARICONS S.R.L. | 157 m |
| SIMSILSAB CSA SRL | 377 m |
| AGROFIN COVURLUI SRL | 510 m |
| MACARU24CONSTRUCT S.R.L. | 510 m |
| AGRORIAN FIELD CROPS S.R.L. | 753 m |
| DG CHORDS S.R.L. | 854 m |
| D & F PNEU EXPERT S.R.L. | 959 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Galaţi
| 1628748 | STOMINTERN SRL |
| 1629778 | DENTAL SRL |
| 1636961 | ELISDENT SRL |
| 1647650 | RANDI SRL |
| 1650885 | CENTRUL DE STOMATOLOGIE DR. TODIRUTA GHEORGHE SNC |
| 2676727 | AMA SRL |
| 3813024 | GAVIDENT SRL |
| 3814470 | SANODENT D SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25