96TCI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 40161898 · J51/703/2018 · este sub incidența Legii nr. 85/2014
96TCI CONSTRUCT S.R.L. are CUI 40161898, nr. de înregistrare J51/703/2018, înmatriculată pe 15.11.2018. Sediul social e în Municipiul Călăraşi, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 42.900 lei, pierdere netă 264.060 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 43 mii lei · mediana 221 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | -264 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 6 · mediana 2 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -615.5% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 7 mii lei · mediana 141 mii lei | 5% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 42.900 | 110.588 | 314.628 | 55.000 | 75.000 | 125.000 | 90.650 | 43.940 |
| Venituri totale | 42.900 | 110.588 | 314.628 | 55.000 | 75.000 | 125.000 | 90.650 | 43.940 |
| Cheltuieli totale | 306.960 | 238.585 | 204.485 | 76.956 | 80.279 | 104.494 | 75.938 | 8.534 |
| Profit / pierdere brută | -264.060 | -127.997 | 110.143 | -21.956 | -5.279 | 20.506 | 14.712 | 35.406 |
| Profit / pierdere netă | -264.060 | -129.102 | 107.060 | -22.506 | -5.939 | 19.256 | 13.805 | 34.967 |
| Active imobilizate | — | — | 110.139 | 166.598 | — | — | — | — |
| Active circulante | 99 | 100.823 | 122.268 | 30.563 | 80.554 | 69.652 | 69.484 | 37.650 |
| Stocuri | — | 99 | 99 | 99 | 99 | 99 | 99 | — |
| Creanțe | 99 | 63.762 | 100.767 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | — | 36.962 | 21.402 | 30.464 | 80.455 | 69.553 | 69.385 | 37.650 |
| Datorii | 295.150 | 131.814 | 134.295 | 206.109 | 66.997 | 50.156 | 20.512 | 2.483 |
| Capitaluri proprii | -295.051 | -30.991 | 98.112 | -8.948 | 13.557 | 19.496 | 48.972 | 35.167 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.11.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | 96TCI CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J51/703/2018 |
| EUID | ROONRC.J51/703/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-11-15 |
| Sediu social | Str. Flacăra, 26, Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. FLACĂRA, NR.26, BL.B3, SC.1, ET.2, AP.6 |
| Telefon | 0724999922 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BMP TOP CARNPROD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CUSTOM AUTO PCM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CYF SRL inactiv | aceeași clădire |
| GALLINA SRL | aceeași clădire |
| GAMI FINANCIAL REPORTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| HAITHAM KANAAN S.R.L. inactiv | 36 m |
| OPTIMOD 21 SRL | 36 m |
| PESCĂRUŞ SHIPPING SRL | 36 m |
| ANDO CREDIT SRL inactiv | 40 m |
| ANDREEAS UNIVERSAL COM S.R.L. | 40 m |
| AVE IULIA IMPORT EXPORT S.R.L. inactiv | 40 m |
| 4 DREAMS SRL | 96 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Călăraşi
| 1910675 | OPTIM SA |
| 1917622 | GEDACON SRL |
| 1924883 | A.C.L. SRL |
| 1926140 | JUPITER SRL |
| 3466251 | ISIHIA EXI SRL |
| 3965103 | MOZAIC SRL |
| 4292340 | COSVAL SRL |
| 6144048 | VERUNIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25