SOLE CLINIQUE S.R.L.
CUI 40164428 · J2018005543237
SOLE CLINIQUE S.R.L. are CUI 40164428, nr. de înregistrare J2018005543237, înmatriculată pe 15.11.2018. Sediul social e în Oraş Popeşti Leordeni, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9523. În 2025: cifră de afaceri 543.772 lei, profit net 132.005 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 544 mii lei · mediana 129 mii lei | 420% din mediană |
| Profit net | 132 mii lei · mediana 4 mii lei | de 36× mediana |
| Marjă netă | 24.3% · mediana 3.6% | 675% din mediană |
Comparat cu 30.790 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 543.772 | 544.594 | 386.708 | 476.386 | 133.968 | 99.640 | 298.080 | — |
| Venituri totale | 543.826 | 544.704 | 387.487 | 477.173 | 134.006 | 99.677 | 298.080 | 0 |
| Cheltuieli totale | 383.321 | 449.587 | 276.973 | 68.387 | 6.972 | 22.848 | 4.886 | 48 |
| Profit / pierdere brută | 160.505 | 95.117 | 110.514 | 408.786 | 127.034 | 76.829 | 293.194 | -48 |
| Profit / pierdere netă | 132.005 | 78.094 | 106.639 | 395.723 | 123.014 | 74.137 | 284.252 | -48 |
| Active imobilizate | — | 1.176 | 9.806 | 18.272 | — | — | — | 122 |
| Active circulante | 142.547 | 84.018 | 117.462 | 392.881 | 173.115 | 49.606 | 287.617 | 530 |
| Creanțe | 124.852 | 29.451 | 99.870 | 210.000 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 17.695 | 54.567 | 17.592 | 182.881 | 173.115 | 49.606 | 287.617 | 530 |
| Cheltuieli în avans | 807 | 56 | 108 | 23 | 45 | 23 | 38 | — |
| Datorii | 11.109 | 6.916 | 20.497 | 15.213 | 1.817 | 1.300 | 3.251 | 500 |
| Capitaluri proprii | 132.245 | 78.334 | 106.879 | 395.963 | 171.343 | 48.329 | 284.404 | 152 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.11.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 9523 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SOLE CLINIQUE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018005543237 |
| EUID | ROONRC.J2018005543237 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-11-15 |
| Sediu social | Str. Sfinţii Apostoli, 3, cam.4, Orş. Popeşti-Leordeni, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. SFINŢII APOSTOLI, NR.3, CAM.4, ET.1, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMPRENTA GRAF SRL | aceeași clădire |
| BUFNIŢA CREATIVĂ SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECORECYCLING ENVIRONMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| FRIGOTERMPREST SRL | aceeași clădire |
| FTECH S.R.L. | aceeași clădire |
| GEAMPAX SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| LEMN CHRONIC S.R.L. | aceeași clădire |
| MM. TRANS DELIVERY WORLD SRL inactiv | aceeași clădire |
| TUDEMA S.R.L. | aceeași clădire |
| MAGMATIQUE PRO SRL | 116 m |
| BAAM EXPERT SERVICE S.R.L. | 139 m |
| CONFORM HOME LFK S.R.L. | 139 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9523 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25