MAXMAN ROMCOM S.R.L.
CUI 40165415 · J27/1123/2018
MAXMAN ROMCOM S.R.L. are CUI 40165415, nr. de înregistrare J27/1123/2018, înmatriculată pe 15.11.2018. Sediul social e în Sat Grumăzeşti, Comuna Grumăzeşti, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4781. În 2023: cifră de afaceri 731.828 lei, profit net 79.023 lei, 15 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 732 mii lei · mediana 199 mii lei | 368% din mediană |
| Profit net | 79 mii lei · mediana 3 mii lei | de 28× mediana |
| Salariați | 15 · mediana 1 | de 15× mediana |
| Marjă netă | 10.8% · mediana 1.6% | 675% din mediană |
| Cifră pe salariat | 49 mii lei · mediana 224 mii lei | 22% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 731.828 | 630.000 | 302.758 | — |
| Venituri totale | 731.828 | 630.000 | 302.758 | 0 |
| Cheltuieli totale | 645.482 | 497.073 | 33.131 | — |
| Profit / pierdere brută | 86.346 | 132.927 | 269.627 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 79.023 | 126.459 | 266.674 | 0 |
| Active circulante | 505.646 | 311.036 | 128.060 | 200 |
| Stocuri | 24.917 | 33 | 4.767 | — |
| Creanțe | 466.977 | 31.972 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 13.752 | 279.031 | 123.293 | 200 |
| Datorii | 1.105.595 | 246.923 | 10.792 | 0 |
| Capitaluri proprii | -599.949 | 64.113 | 117.268 | 200 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 15 | 20 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.11.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ |
| CAEN principal | 4781 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAXMAN ROMCOM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J27/1123/2018 |
| EUID | ROONRC.J27/1123/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-11-15 |
| Sediu social | Str. ŞES, 788, Sat Grumăzeşti Com. Grumăzeşti, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, SAT GRUMĂZEŞTI COM. GRUMĂZEŞTI, STR. ŞES, NR.788 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IULIAN MOBI PROD SRL | 490 m |
| MOLDO MINERALE SRL | 512 m |
| YPU AGRO COLECT S.R.L. | 690 m |
| NASTY CLINIC DENT S.R.L. inactiv | 718 m |
| FOCUS BAR SHOP S.R.L. inactiv | 1.073 m |
| DORALY & DARIA SRL | 1.189 m |
| PANMAX PROD S.R.L. | 1.189 m |
| LEMNART MOBIROM S.R.L. | 1.258 m |
| VITANOR S.R.L. | 1.258 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4781 | 2018 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Neamţ
| 2046446 | MIGA LEONTE SRL |
| 2801420 | MINA TEX SRL |
| 6326112 | MARATEI SRL |
| 15239880 | VALDAN SRL |
| 15478039 | DAVLIA COM SRL |
| 15541730 | MINI PARTI SRL |
| 15711583 | MEDIOLANUM SRL |
| 16226404 | A M E PATRASCU SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25