AUTOSPORT APPAREL S.R.L.
CUI 40167327 · J2018001904021
AUTOSPORT APPAREL S.R.L. are CUI 40167327, nr. de înregistrare J2018001904021, înmatriculată pe 15.11.2018. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1396. În 2025: cifră de afaceri 1.000.886 lei, profit net 1.135 lei, 7 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,0 mil lei · mediana 254 mii lei | 393% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 7 mii lei | 15% din mediană |
| Salariați | 7 · mediana 2 | 350% din mediană |
| Marjă netă | 0.1% · mediana 3% | 3% din mediană |
| Cifră pe salariat | 143 mii lei · mediana 162 mii lei | 88% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.000.886 | 1.084.464 | 402.519 | 136.696 | 80.197 | 91.885 | 93.200 | 12.118 |
| Venituri totale | 1.075.156 | 1.090.706 | 516.316 | 136.748 | 89.876 | 91.926 | 94.240 | 12.118 |
| Cheltuieli totale | 1.073.338 | 1.113.130 | 508.358 | 54.011 | 31.414 | 14.063 | 17.833 | 584 |
| Profit / pierdere brută | 1.818 | -22.424 | 7.958 | 82.737 | 58.462 | 77.863 | 76.407 | 11.534 |
| Profit / pierdere netă | 1.135 | -22.424 | 3.576 | 78.634 | 56.056 | 75.326 | 73.580 | 11.170 |
| Active imobilizate | 46.442 | 51.633 | 55.313 | — | 15.428 | 2.317 | — | 122 |
| Active circulante | 67.565 | 89.649 | 84.510 | 108.855 | 133.999 | 121.649 | 74.727 | 11.612 |
| Stocuri | 37.825 | 26.090 | 24.379 | — | — | — | — | 110 |
| Creanțe | 28.035 | 59.940 | 22.246 | 77.880 | — | — | 4.000 | 300 |
| Casa și conturi la bănci | 1.705 | 3.619 | 37.885 | 30.975 | 133.999 | 121.649 | 70.727 | 11.202 |
| Datorii | 120.927 | 149.337 | 125.453 | 29.981 | 17.805 | 48.400 | 907 | 364 |
| Capitaluri proprii | -6.920 | -8.055 | 14.370 | 78.874 | 131.622 | 75.566 | 73.820 | 11.370 |
| Capital subscris vărsat | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 7 | 7 | 6 | 0 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.11.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 1396 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTOSPORT APPAREL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J02/1904/2018 |
| EUID | ROONRC.J2018001904021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-11-15 |
| Sediu social | Str. Poetului, 1/C, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. POETULUI, NR.1/C, AP.3 |
| Telefon | 0730643766 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACUPUNCTURĂ MEDICALĂ SRL | aceeași clădire |
| AGILITECH CNC SRL | aceeași clădire |
| AKIM INNOVATIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| AKIRA ANA S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX & DANI DECO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALSIBIOCOM S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTARES ELECTRONICS SRL | aceeași clădire |
| AQUAMAR PISCINE &SPA S.R.L. | aceeași clădire |
| AQUAMAR SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| ARGADO MG S.R.L. | aceeași clădire |
| AXA GROUP INVESTMENTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| B & C ADMINISTRATION COMP SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 1396 | 2024 – 2025 |
| 1392 | 2023 |
| 1396 | 2022 |
| 7022 | 2018 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (107)
Sunt 107 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (24)
Alte firme din Arad
| 21599779 | ADVANTAGE HEMA INNOVATION TECHNOLOGIES SRL |
| 25553561 | CARGOFIX SYSTEMS SRL |
| 37975705 | T.I. LANA NATURAL SRL |
| 40167300 | EMI`S STYLE DECOR S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25