ANGEO MED SRL
CUI 4018213 · J1993013487403
ANGEO MED SRL are CUI 4018213, nr. de înregistrare J1993013487403, înmatriculată pe 14.05.1993. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 482.979 lei, profit net 35.999 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 483 mii lei · mediana 220 mii lei | 220% din mediană |
| Profit net | 36 mii lei · mediana 40 mii lei | 90% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 7.5% · mediana 22.2% | 34% din mediană |
| Cifră pe salariat | 161 mii lei · mediana 202 mii lei | 80% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 482.979 | 446.235 | 333.698 | 355.257 | 355.710 | 381.731 | 362.377 | 278.397 | 192.059 | 243.155 | 200.144 | 171.549 | 92.816 | 42.150 | 28.720 |
| Venituri totale | 482.987 | 446.237 | 333.698 | 359.234 | 355.710 | 387.976 | 362.404 | 278.397 | 192.059 | 243.350 | 200.144 | 171.549 | 92.816 | 42.153 | 28.720 |
| Cheltuieli totale | 434.109 | 401.113 | 356.060 | 331.199 | 353.747 | 369.362 | 259.168 | 216.641 | 145.145 | 135.697 | 124.090 | 87.990 | 44.197 | 27.144 | 27.093 |
| Profit / pierdere brută | 48.878 | 45.124 | -22.362 | 28.035 | 1.963 | 18.614 | 103.236 | 61.756 | 46.914 | 107.653 | 76.054 | 83.559 | 48.619 | 15.009 | 1.627 |
| Profit / pierdere netă | 35.999 | 31.968 | -25.427 | 24.824 | -1.380 | 15.775 | 99.798 | 58.965 | 44.990 | 105.220 | 70.049 | 78.413 | 45.557 | 12.608 | 1.091 |
| Active imobilizate | 46.313 | 54.688 | 68.910 | 85.628 | 95.727 | 50.511 | 32.612 | 34.106 | 31.883 | 37.147 | 18.884 | 17.280 | 2.550 | 3.804 | 5.058 |
| Active circulante | 330.281 | 424.865 | 342.431 | 353.201 | 311.309 | 349.201 | 355.533 | 265.733 | 269.463 | 255.486 | 171.104 | 114.482 | 31.470 | 9.703 | 6.752 |
| Stocuri | 95.208 | 42.661 | 22.913 | 14.020 | 15.527 | 2.239 | — | — | 827 | — | 1.334 | 4.730 | 5.205 | 3.531 | 3.531 |
| Creanțe | 35.117 | 23.124 | 13.652 | 4.212 | 123 | 6.005 | 2.550 | 21.910 | 3.277 | 4.679 | 8.363 | 6.020 | 9.971 | 3.010 | 3.010 |
| Casa și conturi la bănci | 199.946 | 359.070 | 305.856 | 334.959 | 295.649 | 340.947 | 352.983 | 243.823 | 265.359 | 250.807 | 161.407 | 103.732 | 16.294 | 3.162 | 211 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 1.700 | 3.400 | 7.388 | 9.088 | 10.899 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 339.960 | 472.772 | 133.655 | 137.417 | 134.435 | 127.431 | 133.450 | 86.043 | 146.516 | 187.066 | 189.641 | 131.415 | 29.887 | 54.931 | 65.843 |
| Capitaluri proprii | 36.634 | 6.781 | 279.386 | 304.812 | 279.989 | 281.369 | 265.594 | 213.796 | 154.830 | 105.567 | 347 | 347 | 4.133 | -41.424 | -54.033 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.05.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANGEO MED SRL |
| Nr. reg. com. | J1993013487403 |
| EUID | ROONRC.J1993013487403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-05-14 |
| Sediu social | Str. Apusului, 67, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. APUSULUI, NR.67, BL.50, SC.C, ET.1, AP.48 |
| Telefon | 7604373 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDREEA DIGITAL S.R.L. | aceeași clădire |
| CEUTA'S NEW COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONSTRIND CHIM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| CRICO TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAVALI GVC TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| EURODENTA 2002 SRL | aceeași clădire |
| LEARN & GO SRL | aceeași clădire |
| M.M. EURO TRANS SRL | aceeași clădire |
| MARKETING - CONSULTING 21 SRL | aceeași clădire |
| PERFORM MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| RADENA IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| REFLEX TECH SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25