MARVEL PROPERTY MAINTENANCE S.R.L.
CUI 40187987 · J2018016710404
MARVEL PROPERTY MAINTENANCE S.R.L. are CUI 40187987, nr. de înregistrare J2018016710404, înmatriculată pe 20.11.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6832. În 2025: cifră de afaceri 24.000 lei, profit net 16.724 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 24 mii lei · mediana 124 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | 17 mii lei · mediana 17 mii lei | 101% din mediană |
| Marjă netă | 69.7% · mediana 19.4% | 359% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 24.000 | 24.000 | 24.000 | 24.000 | 23.500 | 24.990 | 20.427 |
| Venituri totale | 24.000 | 24.000 | 24.000 | 24.000 | 23.500 | 24.990 | 20.427 |
| Cheltuieli totale | 4.166 | 13.308 | 4.612 | 2.859 | 3.380 | 7.462 | 4.841 |
| Profit / pierdere brută | 19.834 | 10.692 | 19.388 | 21.141 | 20.120 | 17.528 | 15.586 |
| Profit / pierdere netă | 16.724 | 9.015 | 16.286 | 20.435 | 19.429 | 16.834 | 14.973 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 94 | — | — | — | — |
| Active circulante | 17.480 | 18.405 | 17.814 | 29.648 | 25.108 | 32.195 | 15.359 |
| Creanțe | 13.618 | 8.772 | 4.674 | 15.281 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.862 | 9.633 | 13.140 | 14.367 | 25.108 | 32.195 | 15.359 |
| Datorii | 516 | 8.778 | 676 | 8.973 | 172 | 188 | 186 |
| Capitaluri proprii | 16.964 | 9.627 | 17.232 | 20.675 | 24.936 | 32.007 | 15.173 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.11.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6832 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARVEL PROPERTY MAINTENANCE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018016710404 |
| EUID | ROONRC.J2018016710404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-11-20 |
| Sediu social | Str. Poştaşului, 2, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR POŞTAŞULUI, NR.2, BL.1, SC.1, ET.10, AP.80 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALCAR PREST SRL | aceeași clădire |
| ANDISAND MAGIC COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUSINESS TODAY STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| CLAYON BUSINESS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COMPANIA FUNERARA SF STEFAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| DEKA DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROEDIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| FANRONG INTERNATIONAL TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| GABRIELA INDUSTRY GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| GIPS MONTAJ SRL inactiv | aceeași clădire |
| MANOLACHE INDUSTRY GROUP SRL | aceeași clădire |
| MIRU TONNI COMPREST SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6832 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
| 18296 | EST VEST MIHALCEA SRL |
| 335138 | ADCO IMPEX SRL |
| 365252 | TINAROM SRL |
| 378155 | PROD IMPEX ALBINA SRL |
| 385497 | MP GROUP BLOC MANAGEMENT S.R.L. |
| 391626 | DIVERCON SA |
| 406530 | FARMACY SRL |
| 406816 | GAL COM IMPEXIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08