THE PHOTO CABINES S.R.L.
CUI 40234990 · J29/2674/2018
THE PHOTO CABINES S.R.L. are CUI 40234990, nr. de înregistrare J29/2674/2018, înmatriculată pe 29.11.2018. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2019: cifră de afaceri 1.000 lei, pierdere netă 26.176 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 2 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 1.000 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 33.620 | 50.283 | 108.947 | 8.325 | 1.000 |
| Cheltuieli totale | — | 2.642 | 15.253 | 49.726 | 70.743 | 117.015 | 27.166 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -2.642 | 18.367 | 557 | 38.204 | -108.690 | -26.166 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -2.642 | 18.367 | 557 | 38.204 | -108.690 | -26.176 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 41.903 | 92.186 | 142.469 |
| Active circulante | 704 | 704 | 7.953 | 2.377 | 141 | 732 | 618 |
| Casa și conturi la bănci | 704 | 704 | 7.953 | 2.377 | 141 | 732 | 618 |
| Datorii | 81.326 | 81.326 | 85.933 | 65.104 | 55.045 | 228.026 | 169.505 |
| Venituri în avans | — | — | — | 33.620 | 83.903 | — | — |
| Capitaluri proprii | -80.622 | -80.622 | -77.980 | -96.347 | -96.904 | -135.108 | -26.418 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 4 | 5 | 4 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | THE PHOTO CABINES S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/2674/2018 |
| EUID | ROONRC.J29/2674/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-11-29 |
| Sediu social | Str. Rudului, 50, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. RUDULUI, NR.50 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FLORĂRIA REGINA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MEDIU CLEAN INDUSTRY SRL inactiv | aceeași clădire |
| TAT TOURS INTERNATIONAL SRL | 47 m |
| PSC META GROUP S.R.L. | 62 m |
| BIOELECTRONIC SRL | 73 m |
| DENTAL BEAUTY SPA S.R.L. | 75 m |
| DUROCAR SRL | 75 m |
| CITY BUILD COMPANY S.R.L. | 76 m |
| VLADYDENT TOTAL CARE S.R.L. | 76 m |
| MATIGAB COMPUTERS S.R.L. | 84 m |
| LOGIC EXPO S.R.L. | 95 m |
| TACTIC EVENTS & MARKETING SRL | 95 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 49833186 | FLORĂRIA REGINA S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25