DADAFARM CONCEPT S.R.L.
CUI 40257969 · J39/1077/2018
DADAFARM CONCEPT S.R.L. are CUI 40257969, nr. de înregistrare J39/1077/2018, înmatriculată pe 05.12.2018. Sediul social e în Sat Străoane, Comuna Străoane, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4773. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-03-29 | Directia Generala de Asistenta Sociala si Prot | Produse farmaceutice (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2024-03-13 | Penitenciarul Miercurea - Ciuc | Produse farmaceutice (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2024-02-21 | PENITENCIARUL POARTA ALBA | Produse farmaceutice (Rev.2) | 9 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Cifră pe salariat | 0 lei · mediana 224 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 189.409 | 510.147 | 831.921 | 608.316 | 422.107 | 96.758 | — |
| Venituri totale | 0 | 189.409 | 510.147 | 831.921 | 608.316 | 422.107 | 96.758 | 0 |
| Cheltuieli totale | 0 | 184.465 | 453.231 | 730.123 | 584.715 | 405.104 | 95.319 | — |
| Profit / pierdere brută | 0 | 4.944 | 56.916 | 101.798 | 23.601 | 17.003 | 1.439 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 3.637 | 51.814 | 93.479 | 17.518 | 12.782 | 441 | 0 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 4.700 | 4.700 | 4.700 | 4.700 | 4.700 | — |
| Active circulante | 218.067 | 218.067 | 247.304 | 257.626 | 161.663 | 200.792 | 184.199 | 200 |
| Stocuri | 153.349 | 153.349 | 219.493 | 178.812 | 128.310 | 151.208 | 140.015 | — |
| Creanțe | 57.221 | 57.221 | 16.042 | 8.031 | 6.121 | 48.698 | 40.098 | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.497 | 7.497 | 11.769 | 70.783 | 27.232 | 886 | 4.086 | 200 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 29.518 | 29.518 | 29.518 | 29.518 | 29.518 | — |
| Datorii | 90.007 | 90.007 | 105.285 | 167.424 | 164.940 | 221.587 | 217.776 | 0 |
| Capitaluri proprii | 128.060 | 128.060 | 176.237 | 124.420 | 30.941 | 13.423 | 641 | 200 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.12.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu |
| CAEN principal | 4773 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DADAFARM CONCEPT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J39/1077/2018 |
| EUID | ROONRC.J39/1077/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-12-05 |
| Sediu social | Str. PRIMĂRIEI, 2, Sat Străoane Com. Străoane, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT STRĂOANE COM. STRĂOANE, STR. PRIMĂRIEI, NR.2 |
| Telefon | 0741106958 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COSALETRANS MARICONS S.R.L. | aceeași clădire |
| GRĂDINA CU CAMELII S.R.L. | aceeași clădire |
| QUESTION TAGS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| VALRO TOTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| PINTIANA GICOM S.R.L. | 203 m |
| PREȚ MIC 99 S.R.L. | 245 m |
| ROMANCUBIC S.R.L. | 331 m |
| TEODORA COUTURE S.R.L. | 331 m |
| TWO SQUARED ONE S.R.L. inactiv | 404 m |
| CGM-MCG96 PARK S.R.L. | 408 m |
| COZMARIC SRL | 408 m |
| BONDO CAFE S.R.L. | 447 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4773 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Vrancea
| 1418223 | ELFA SRL |
| 1437624 | FARMED SRL |
| 1445082 | FARMACIA ALCOR SRL |
| 1447253 | SUD FARM SRL |
| 1458635 | FARMACIA ORTANSA SRL |
| 1460520 | ASCLEPYOS FARM SRL |
| 1461118 | ANION SRL |
| 1461142 | FARMOPAN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25