RUBANDA MAR S.R.L.
CUI 40283097 · J28/1129/2018
RUBANDA MAR S.R.L. are CUI 40283097, nr. de înregistrare J28/1129/2018, înmatriculată pe 11.12.2018. Sediul social e în Sat Ghimpeţeni, Comuna Ghimpeţeni, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 186.693 lei, profit net 25.794 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 187 mii lei · mediana 199 mii lei | 94% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 3 mii lei | 911% din mediană |
| Marjă netă | 13.8% · mediana 1.6% | 863% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 186.693 | 116.589 | 108.958 | 114.867 | 155.556 | 140.574 | 144.776 | — |
| Venituri totale | 186.837 | 116.589 | 109.073 | 114.867 | 155.556 | 140.574 | 145.065 | 0 |
| Cheltuieli totale | 156.816 | 100.933 | 82.699 | 93.501 | 121.336 | 112.092 | 114.524 | — |
| Profit / pierdere brută | 30.021 | 15.656 | 26.374 | 21.366 | 34.220 | 28.482 | 30.541 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 25.794 | 13.276 | 22.365 | 18.477 | 29.647 | 24.375 | 26.268 | 0 |
| Active circulante | 172.520 | 141.074 | 130.388 | 115.866 | 98.304 | 64.038 | 55.927 | 200 |
| Stocuri | 746 | 30.473 | 48.599 | 39.474 | 19.950 | 37.061 | 38.452 | — |
| Creanțe | 16.680 | 11.858 | 7.624 | -237 | 232 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 155.094 | 98.743 | 74.165 | 76.629 | 78.122 | 26.977 | 17.475 | 200 |
| Datorii | 12.119 | 6.466 | 9.056 | 16.899 | 17.814 | 13.195 | 29.459 | 0 |
| Capitaluri proprii | 160.401 | 134.608 | 121.332 | 98.967 | 80.490 | 50.843 | 26.468 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jul 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.12.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RUBANDA MAR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J28/1129/2018 |
| EUID | ROONRC.J28/1129/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-12-11 |
| Sediu social | Str. Stadionului, 2, Sat Ghimpeţeni Com. Ghimpeţeni, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT GHIMPEŢENI COM. GHIMPEŢENI, STR. STADIONULUI, NR.2 |
| Telefon | 0760777827 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FASTBURG DNK S.R.L. | 536 m |
| PRIME & CO WOODWORK S.R.L. | 536 m |
| AMI PLACEMENT SERVICES S.R.L. | 959 m |
| BRATU MARION S.R.L. | 959 m |
| ELIPTICA ATELIER S.R.L. | 1.285 m |
| KORA GLOBAL SPEDITION S.R.L. inactiv | 1.285 m |
| ROMARIO CRIS S.R.L. | 1.285 m |
| AUTORAJ NICTRANS SRL | 1.399 m |
| EVIPROD RADCONSTRUCT SRL | 1.399 m |
| EVP GARANT TEAM S.R.L. | 1.399 m |
| MODERN URBAN CONSTRUCT S.R.L. | 1.399 m |
| SORINA RADU NAILS ART S.R.L. | 1.399 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25