J&J BEST SOLUTIONS S.R.L.
CUI 403089 · J1991014779406
J&J BEST SOLUTIONS S.R.L. are CUI 403089, nr. de înregistrare J1991014779406, înmatriculată pe 29.11.1991. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2022: cifră de afaceri 41.042 lei, pierdere netă 954 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 41 mii lei · mediana 221 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | -954 lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -2.3% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 41 mii lei · mediana 141 mii lei | 29% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 41.042 | 628.114 | — | 111.734 | 104.142 | 224.683 | 208.146 | 119.552 | 149.573 | 442.248 | 40.404 |
| Venituri totale | 41.045 | 628.114 | 0 | 121.334 | 104.142 | 225.029 | 208.146 | 119.552 | 149.574 | 442.260 | 40.440 |
| Cheltuieli totale | 41.629 | 69.110 | 4.053 | 162.265 | 138.335 | 111.477 | 105.047 | 111.766 | 236.371 | 282.974 | 88.044 |
| Profit / pierdere brută | -584 | 559.004 | -4.053 | -40.931 | -34.193 | 113.552 | 103.099 | 7.786 | -86.797 | 159.286 | -47.604 |
| Profit / pierdere netă | -954 | 553.151 | -4.053 | -42.144 | -34.897 | 111.302 | 96.792 | 4.210 | -91.284 | 146.018 | -48.817 |
| Active imobilizate | 38.792 | 24.655 | 24.655 | 25.222 | 26.195 | 27.167 | 17.768 | 21.361 | 31.154 | 40.944 | 50.046 |
| Active circulante | 78.777 | 438.831 | 13.153 | 13.465 | 15.036 | 9.334 | 19.603 | 81.321 | 19.555 | 263.205 | 88.760 |
| Stocuri | 467 | 467 | 9.764 | 10.293 | 12.507 | 4.854 | 16.569 | 13.548 | 16.986 | 129.983 | 79.863 |
| Creanțe | 69.043 | 429.862 | 2.490 | 1.502 | 1.683 | 1.892 | 2.330 | 66.971 | 2.199 | 131.816 | 4.408 |
| Casa și conturi la bănci | 9.267 | 8.502 | 899 | 1.670 | 846 | 2.588 | 704 | 802 | 370 | 1.406 | 4.489 |
| Cheltuieli în avans | 830 | 520 | — | 850 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 12.047 | 8.105 | 135.059 | 96.100 | 55.650 | 16.023 | 128.194 | 290.297 | 242.534 | 304.691 | 385.366 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 100.000 | — |
| Capitaluri proprii | 106.352 | 455.901 | -97.251 | -56.563 | -14.419 | 20.478 | -90.823 | -187.615 | -191.825 | -100.542 | -246.560 |
| Capital subscris vărsat | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.1991 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | J&J BEST SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J1991014779406 |
| EUID | ROONRC.J1991014779406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-11-29 |
| Sediu social | Bld. Ion Ionescu de la Brad, 91-93, MANSARDA. CAMERA NR 77, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD ION IONESCU DE LA BRAD, NR.91-93, MANSARDA. CAMERA NR 77 |
| Telefon | 2693314 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ROVIS CO SRL | aceeași clădire |
| ATELIERUL DE INTERNET SRL | 82 m |
| ALIOR RON SRL | 91 m |
| AVX INVESTMENT NEW SOLUTIONS S.R.L. | 91 m |
| BEBE IMOBILIARE 2003 SRL inactiv | 91 m |
| COMTINA IMPORT-EXPORT SRL inactiv | 96 m |
| R & G CONSULTING & ENGINEERING SRL inactiv | 96 m |
| COSTA OMNI TERRA SRL | 98 m |
| EMSTAL CONSTRUCT SRL | 98 m |
| FEDRA DESIGN SRL | 98 m |
| AMICI DELLA MUSICA S.R.L. | 101 m |
| OMI RE CONSULTING SRL | 101 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4321 | 2019 – 2022 |
| 9602 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Bucureşti
| 2400 | ACCEPT SRL |
| 9883 | ELECTRO GEST SRL |
| 10306 | FIRE SAFETY SRL |
| 18687 | PROD.COM.SERV.SAVU SRL |
| 27391 | ELCOM IMPEX SRL |
| 28036 | TD INSTAL SRL |
| 28869 | MIKI SERVICE SRL |
| 36187 | ROMANO ELECTRO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25