FLORELIZA GREEN S.R.L.
CUI 40317149 · J2018002981162
FLORELIZA GREEN S.R.L. are CUI 40317149, nr. de înregistrare J2018002981162, înmatriculată pe 17.12.2018. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 243.006 lei, profit net 66.912 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 243 mii lei · mediana 188 mii lei | 129% din mediană |
| Profit net | 67 mii lei · mediana 26 mii lei | 261% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 27.5% · mediana 15.2% | 181% din mediană |
| Cifră pe salariat | 81 mii lei · mediana 127 mii lei | 64% din mediană |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 243.006 | 227.635 | 218.076 | 188.436 | 189.727 | 165.255 | 144.605 | — |
| Venituri totale | 243.006 | 227.635 | 218.076 | 188.436 | 189.727 | 165.255 | 144.605 | 0 |
| Cheltuieli totale | 173.663 | 148.675 | 134.780 | 118.144 | 89.830 | 64.412 | 53.567 | — |
| Profit / pierdere brută | 69.343 | 78.960 | 83.296 | 70.292 | 99.897 | 100.843 | 91.038 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 66.912 | 76.683 | 81.115 | 68.406 | 97.995 | 99.186 | 89.589 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | 56.400 | 34.400 | 34.400 | 34.400 | 34.400 | — |
| Active circulante | 33.861 | 116.802 | 71.355 | 153.767 | 263.082 | 158.996 | 60.115 | 200 |
| Stocuri | — | 497 | — | 23 | — | — | — | — |
| Creanțe | 432 | 80.432 | 31.281 | 10.823 | 116.431 | 16.951 | 27.598 | — |
| Casa și conturi la bănci | 33.429 | 35.873 | 40.074 | 142.921 | 146.651 | 142.045 | 32.517 | 200 |
| Datorii | 13.866 | 3.720 | 3.855 | 3.318 | 10.512 | 4.421 | 4.726 | 0 |
| Capitaluri proprii | 19.995 | 113.082 | 123.900 | 184.849 | 286.970 | 188.975 | 89.789 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.12.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FLORELIZA GREEN S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J16/2981/2018 |
| EUID | ROONRC.J2018002981162 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-12-17 |
| Sediu social | Str. Ştefan Velovan, Mun. Craiova, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. ŞTEFAN VELOVAN, BL.2, SC.2, ET.3, AP.15 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BE GELATO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COFFEE DOCTOR ESPRESOARE S.R.L. | aceeași clădire |
| DELYAN'S SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| DESDENT S.R.L. | aceeași clădire |
| EVOTERA S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOBAL LUKVEND S.R.L. | aceeași clădire |
| HECHT SHOP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HUG ZONE SRL-D | aceeași clădire |
| IAMBUDOMIDOM S.R.L. | aceeași clădire |
| MARIAN PROD MARMURA SI GRANIT S.R.L. | aceeași clădire |
| PROMT MENTENANCE 2018 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| RELAX DELY SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Dolj
| 2325939 | VLAHOREX COM SRL |
| 3069839 | METRO-PRECIZIA SRL |
| 3077947 | MELROSE TRADING SRL |
| 4175030 | MELBEST TRADING SRL |
| 5468445 | CROLIS PRODCOM SRL |
| 5470780 | UZ COM SRL |
| 6848124 | ELORAMI COM SRL |
| 7336947 | VADIPO COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25