Q COFFEE ROASTERY S.R.L.
CUI 40318659 · J2018003058089
Q COFFEE ROASTERY S.R.L. are CUI 40318659, nr. de înregistrare J2018003058089, înmatriculată pe 17.12.2018. Sediul social e în Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1083. În 2025: cifră de afaceri 117.362 lei, pierdere netă 60.842 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 117 mii lei · mediana 254 mii lei | 46% din mediană |
| Profit net | -61 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -51.8% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 117 mii lei · mediana 162 mii lei | 73% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 117.362 | 114.953 | 119.699 | 38.421 | 18.078 | 520 |
| Venituri totale | 117.468 | 115.183 | 119.699 | 38.421 | 18.078 | 520 |
| Cheltuieli totale | 178.310 | 31.475 | 15.177 | 5.965 | 2.735 | — |
| Profit / pierdere brută | -60.842 | 83.708 | 104.522 | 32.456 | 15.343 | 520 |
| Profit / pierdere netă | -60.842 | 71.801 | 88.132 | 31.327 | 14.866 | 504 |
| Active imobilizate | 7.843 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 117.698 | 82.084 | 96.289 | 33.575 | 15.676 | 720 |
| Stocuri | 43.857 | — | 2.574 | — | — | — |
| Creanțe | 29.788 | 3.600 | 57.378 | 16.704 | 118 | 720 |
| Casa și conturi la bănci | 44.053 | 78.484 | 36.337 | 16.871 | 15.558 | — |
| Cheltuieli în avans | — | 6.224 | 73 | — | — | — |
| Datorii | 186.143 | 4.970 | 7.990 | 2.008 | 106 | 16 |
| Capitaluri proprii | -60.602 | 83.338 | 88.372 | 31.567 | 15.570 | 704 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Jun 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.12.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Săcele |
| CAEN principal | 1083 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | Q COFFEE ROASTERY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018003058089 |
| EUID | ROONRC.J2018003058089 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-12-17 |
| Sediu social | Str. Principală, 776, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT TĂRLUNGENI COM. TĂRLUNGENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.776 |
| Telefon | 0757101888 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3D PRINTING & DESIGN MODELING SRL | aceeași clădire |
| A.E.G.-TECH SRL | aceeași clădire |
| ADRIANOPOLIS IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALMAROVO SRL | aceeași clădire |
| ANDSTEF MARF SRL | aceeași clădire |
| ARBOGREENA S.R.L. | aceeași clădire |
| ATRAB CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUGURI SRL | aceeași clădire |
| AUTO SERVICE CASIAN INK & CO S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO-MOTO-VELO SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| BIROCANII SERCOM SRL | aceeași clădire |
| BRALDICO INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (39)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25