LEGACY GROWTH S.R.L.
CUI 40319271 · J2018017959400
LEGACY GROWTH S.R.L. are CUI 40319271, nr. de înregistrare J2018017959400, înmatriculată pe 18.12.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 55.508 lei, profit net 42.174 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 56 mii lei · mediana 105 mii lei | 53% din mediană |
| Profit net | 42 mii lei · mediana 7 mii lei | 626% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 76% · mediana 10.2% | 745% din mediană |
| Cifră pe salariat | 56 mii lei · mediana 110 mii lei | 51% din mediană |
Comparat cu 19.634 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 55.508 | 142.685 | 162.950 | 132.000 | 34.807 | 65.872 | — |
| Venituri totale | 186.450 | 142.685 | 162.950 | 132.000 | 34.807 | 65.872 | 0 |
| Cheltuieli totale | 142.411 | 317.335 | 207.997 | 103.024 | — | 848 | — |
| Profit / pierdere brută | 44.039 | -174.650 | -45.047 | 28.976 | 34.807 | 65.024 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 42.174 | -176.077 | -46.449 | 26.006 | 33.763 | 63.047 | 0 |
| Active imobilizate | 33.030 | 52.740 | 58.535 | 38.824 | — | — | — |
| Active circulante | 198.932 | 26.974 | 76.492 | 97.438 | 100.731 | 65.924 | 200 |
| Creanțe | 39.773 | 9.146 | 41.957 | 81.074 | 89.108 | 54.301 | — |
| Casa și conturi la bănci | 159.159 | 17.828 | 34.535 | 16.364 | 11.623 | 11.623 | 200 |
| Cheltuieli în avans | 200 | 6.909 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 282.326 | 178.961 | 15.150 | 5.737 | 3.721 | 2.677 | 0 |
| Venituri în avans | — | — | 35.801 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -50.164 | -92.338 | 84.076 | 130.525 | 97.010 | 63.247 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 19.03.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LEGACY GROWTH S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018017959400 |
| EUID | ROONRC.J2018017959400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-12-18 |
| Sediu social | Str. Dionisie Lupu, 55, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR DIONISIE LUPU, NR.55, ET.3 |
| Telefon | 0721277566 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIO UTOPIA SRL | aceeași clădire |
| CROWN CANLINE SUPPLIES SRL inactiv | aceeași clădire |
| GREEN GREECE SRL inactiv | aceeași clădire |
| MEDICAL OCUPATIONAL SRL | aceeași clădire |
| PC TRANSYLVANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| PRO EDUCATION PSY S.R.L. | aceeași clădire |
| ARAN 94 IMPEX SRL inactiv | 16 m |
| EXCEEDGLOBAL SRL inactiv | 16 m |
| GOLDEN BEAUTY SALON SRL inactiv | 16 m |
| ULTRAIMAGE MEDICAL SRL inactiv | 16 m |
| ABA FOR CHANGE SRL-D inactiv | 18 m |
| LAHOVARI ART SHOP SRL inactiv | 18 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8559 | 2024 – 2025 |
| 1511 | 2018 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08