EVENTS TOUR & PROJECTS CONSULTING S.R.L.
CUI 40336183 · J2018001131382
EVENTS TOUR & PROJECTS CONSULTING S.R.L. are CUI 40336183, nr. de înregistrare J2018001131382, înmatriculată pe 19.12.2018. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7912. În 2025: cifră de afaceri 411 lei, pierdere netă 18.925 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 411 lei · mediana 188 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -19 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -4604.6% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 411 | — | — | — | 0 | — | 1.803 |
| Venituri totale | 838 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.803 |
| Cheltuieli totale | 19.763 | 25 | — | 15 | 608 | 0 | 2.329 |
| Profit / pierdere brută | -18.925 | -25 | 0 | -15 | -608 | 0 | -526 |
| Profit / pierdere netă | -18.925 | -25 | 0 | -15 | -608 | 0 | -580 |
| Active imobilizate | 12 | 12 | — | — | 0 | — | 12 |
| Active circulante | 25.766 | 25.190 | 105 | 105 | 0 | 108 | 162 |
| Creanțe | 27.542 | — | — | — | 0 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | -1.935 | 25.190 | 105 | 105 | 0 | 108 | 162 |
| Datorii | 45.107 | 25.607 | 500 | 500 | 1.000 | 500 | 554 |
| Capitaluri proprii | -19.329 | -405 | -395 | -395 | -1.000 | -392 | -380 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.12.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 7912 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EVENTS TOUR & PROJECTS CONSULTING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001131382 |
| EUID | ROONRC.J2018001131382 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-12-19 |
| Sediu social | Str. Republicii, 4, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. REPUBLICII, NR.4, BL.R17, SC.C, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADITUF VL TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX TERMICE SRL | aceeași clădire |
| CRAI SRL | aceeași clădire |
| LENA DECOR SRL | aceeași clădire |
| PROINGSERV SRL | aceeași clădire |
| BADEA INC. S.R.L. | 42 m |
| EPIC CONSTRUCT S.R.L. | 42 m |
| EVIDARA TRANS S.R.L. | 42 m |
| LM-DAKSHINAMURTY S.R.L. | 42 m |
| RAMYSTYLE SRL inactiv | 42 m |
| UNGUR CRISVAS S.R.L. | 42 m |
| FELIS MED SRL | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7912 | 2025 |
| 7911 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Vâlcea
| 1473660 | SEYTOUR SRL |
| 8517313 | EDITOURS SRL |
| 16760568 | JASMINE HOLIDAY S.R.L. |
| 16760681 | ALTOURS SRL |
| 16781684 | PAPUSA COMPANY SRL |
| 17120451 | PAMTOUR SRL |
| 22170936 | ONILARI TURISM SRL |
| 27251977 | LEISURE OPERATOR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25