KANGOOPACK S.R.L.
CUI 40339694 · J2018001444019
KANGOOPACK S.R.L. are CUI 40339694, nr. de înregistrare J2018001444019, înmatriculată pe 20.12.2018. Sediul social e în Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4664. În 2025: cifră de afaceri 41.233.270 lei, profit net 3.272.637 lei, 22 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 41 mil lei · mediana 199 mii lei | de 208× mediana |
| Profit net | 3,3 mil lei · mediana 3 mii lei | de 1.156× mediana |
| Salariați | 22 · mediana 1 | de 22× mediana |
| Marjă netă | 7.9% · mediana 1.6% | 494% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,9 mil lei · mediana 224 mii lei | 837% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 41.233.270 | 39.012.483 | 37.034.118 | 37.951.329 | 34.917.184 | 24.675.117 | 9.835.624 | — |
| Venituri totale | 42.346.193 | 39.965.714 | 37.794.265 | 38.370.315 | 35.067.846 | 24.709.452 | 9.904.043 | 0 |
| Cheltuieli totale | 38.425.459 | 35.663.682 | 32.829.003 | 35.039.245 | 31.790.037 | 23.274.070 | 9.236.903 | 1.000 |
| Profit / pierdere brută | 3.920.734 | 4.302.032 | 4.965.262 | 3.331.070 | 3.277.809 | 1.435.382 | 667.140 | -1.000 |
| Profit / pierdere netă | 3.272.637 | 3.642.955 | 4.207.608 | 2.837.427 | 2.814.194 | 1.222.151 | 568.200 | -1.000 |
| Active imobilizate | 2.297.591 | 2.313.017 | 1.910.730 | 2.330.818 | 1.486.423 | 728.631 | 33.246 | — |
| Active circulante | 30.106.966 | 23.593.706 | 23.111.696 | 19.562.564 | 13.411.767 | 11.014.259 | 7.880.150 | 300 |
| Stocuri | 3.130.768 | 3.605.511 | 4.293.449 | 3.743.394 | 3.561.341 | 2.763.450 | 2.417.843 | — |
| Creanțe | 13.111.000 | 5.767.890 | 5.671.617 | 8.817.988 | 7.846.158 | 8.056.215 | 5.289.755 | 300 |
| Casa și conturi la bănci | 1.865.198 | 3.220.305 | 1.646.630 | 2.001.182 | 2.004.268 | 194.594 | 172.552 | 0 |
| Datorii | 21.675.820 | 18.054.960 | 20.813.618 | 19.054.755 | 10.293.645 | 9.952.539 | 7.345.896 | 1.000 |
| Venituri în avans | 7.454.900 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.273.837 | 7.851.763 | 4.208.808 | 2.838.627 | 4.604.545 | 1.790.351 | 567.500 | -700 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 300 | — |
| Număr mediu de salariați | 22 | 21 | 21 | 19 | 17 | 14 | 6 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.12.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Alba |
| CAEN principal | 4664 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KANGOOPACK S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001444019 |
| EUID | ROONRC.J2018001444019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-12-20 |
| Sediu social | Str. Fabricilor, 5, Loc. Bărăbanţ Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, LOC. BĂRĂBANŢ MUN. ALBA IULIA, STR. FABRICILOR, NR.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DIGITAL INFO S.R.L. | aceeași clădire |
| NEOS PLUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| NOVANTUM HOLDING S.R.L. | aceeași clădire |
| AXR VISION CONCEPT GROUP S.R.L. | 324 m |
| GAMMA AXIAL SRL | 324 m |
| ANDREI ŞTEFAN DUO SRL | 369 m |
| ANDREI ȘTEFAN BEST S.R.L. | 369 m |
| ANDREI ȘTEFAN NEDEEA S.R.L. | 369 m |
| GRANIT IMOBILIARE SRL | 466 m |
| MATACHE BERARU' S.R.L. | 466 m |
| BIROTICA SRL | 490 m |
| URBAN D BUSINESS INTELLIGENCE S.R.L. | 490 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4649 | 2024 – 2025 |
| 4669 | 2022 – 2023 |
| 4649 | 2018 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25