ROMDAL FURNITURE & SHIPPING S.R.L.
CUI 40342452 · J15/1830/2018
ROMDAL FURNITURE & SHIPPING S.R.L. are CUI 40342452, nr. de înregistrare J15/1830/2018, înmatriculată pe 20.12.2018. Sediul social e în Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 3109. În 2024: cifră de afaceri 14.750 lei, pierdere netă 86.850 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -83 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 14.750 | 298.537 | 287.523 | 136.704 | 178.497 | 230.921 | 3.300 |
| Venituri totale | 5.000 | 14.784 | 298.537 | 287.523 | 136.704 | 178.497 | 230.921 | 3.300 |
| Cheltuieli totale | 88.152 | 101.486 | 282.424 | 199.060 | 162.036 | 187.910 | 151.283 | 178 |
| Profit / pierdere brută | -83.152 | -86.702 | 16.113 | 88.463 | -25.332 | -9.413 | 79.638 | 3.122 |
| Profit / pierdere netă | -83.202 | -86.850 | 13.128 | 83.758 | -27.150 | -11.213 | 77.328 | 3.023 |
| Active imobilizate | 14.771 | 29.227 | 23.816 | 13.382 | 18.147 | 2.860 | — | 130 |
| Active circulante | 361 | 29.975 | 134.322 | 122.104 | 44.001 | 66.751 | 94.080 | 3.592 |
| Stocuri | — | — | 699 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 627 | 627 | 7.488 | 20.493 | 33.523 | 16.427 | 4.366 | — |
| Casa și conturi la bănci | -266 | 29.348 | 126.135 | 101.611 | 10.478 | 50.324 | 89.714 | 3.592 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 23 | 177 | 20 | 45 | — | — |
| Datorii | 81.112 | 36.980 | 49.088 | 39.718 | 49.981 | 30.319 | 13.529 | 499 |
| Capitaluri proprii | -65.980 | 22.222 | 109.073 | 95.945 | 12.187 | 39.337 | 80.551 | 3.223 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.12.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni |
| CAEN principal | 3109 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROMDAL FURNITURE & SHIPPING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J15/1830/2018 |
| EUID | ROONRC.J15/1830/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-12-20 |
| Sediu social | Str. Bisericii, 556, Sat Vlădeni Com. Vlădeni, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, SAT VLĂDENI COM. VLĂDENI, STR. BISERICII, NR.556 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARCA WIN BET S.R.L. | aceeași clădire |
| EVERGREEN ENTERPRISES S.R.L. | aceeași clădire |
| GRUP DXAN MOB S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LUCA REAL BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| ROMDAL TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| MICOPLAST SRL | 981 m |
| NEO GAS INSTAL S.R.L. | 981 m |
| PARADISUL VERDE STL 888 S.R.L. | 981 m |
| ROMFOREST DIO SRL | 981 m |
| SC ALEXŞTEANU IMPORT-EXPORT S.R.L. inactiv | 989 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3109 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25