ROCHAMPS ACCOUNTING ROMANIA S.R.L.
CUI 40359560 · J23/3361/2019
ROCHAMPS ACCOUNTING ROMANIA S.R.L. are CUI 40359560, nr. de înregistrare J23/3361/2019, înmatriculată pe 30.07.2019. Sediul social e în Oraş Pantelimon, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2025: cifră de afaceri 343.430 lei, pierdere netă 112.744 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 343 mii lei · mediana 124 mii lei | 276% din mediană |
| Profit net | -113 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -32.8% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 343.430 | 273.478 | 247.776 | 171.612 | 4.473 | 4.742 | 17.500 | 3.000 |
| Venituri totale | 341.217 | 273.986 | 247.776 | 171.612 | 4.473 | 4.742 | 17.500 | 3.000 |
| Cheltuieli totale | 453.961 | 469.391 | 247.796 | 166.117 | 1.548 | 1.551 | 1.581 | 233 |
| Profit / pierdere brută | -112.744 | -195.405 | -20 | 5.495 | 2.925 | 3.191 | 15.919 | 2.767 |
| Profit / pierdere netă | -112.744 | -195.405 | -20 | 347 | 2.791 | 3.057 | 15.408 | 2.677 |
| Active circulante | 6.663 | -399.530 | 23.392 | 35.538 | 22.587 | 20.565 | 20.509 | 4.367 |
| Stocuri | 4.061 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 2.350 | -267.122 | 22.909 | 34.608 | 21.133 | 19.263 | 6.104 | 3.000 |
| Casa și conturi la bănci | 252 | -132.408 | 483 | 930 | 1.454 | 1.302 | 14.405 | 1.367 |
| Datorii | 304.555 | -214.381 | 13.136 | 12.735 | 131 | 900 | 3.901 | 690 |
| Capitaluri proprii | -297.892 | -185.149 | 10.256 | 22.803 | 22.456 | 19.665 | 16.608 | 3.677 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 29.07.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROCHAMPS ACCOUNTING ROMANIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/3361/2019 |
| EUID | ROONRC.J23/3361/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-07-30 |
| Sediu social | Str. Matei Basarab, 19, CAMERA NR. 3, Orş. Pantelimon, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. MATEI BASARAB, NR.19, CAMERA NR. 3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELISA SMART COSMETICS SRL inactiv | aceeași clădire |
| LUNA FINANCIAL CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| NOVA ART DEVELOPMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ROCHAMPS MEDIA COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| SANDRA KLAIN STYLE AMBROZIE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SAS TAXI BEST CAR S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLALUX DESIGN S.R.L. inactiv | 133 m |
| GEOLUX EXPRESS SRL inactiv | 133 m |
| LOTUS ALOGEN TRADING S.R.L. | 133 m |
| LUBAN DECOR S.R.L. | 133 m |
| MEILI COMERCIAL 2004 SRL inactiv | 133 m |
| MEILI LIGHTING S.R.L. | 133 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08