TOTULECO S.R.L.
CUI 40361730 · J22/3641/2018
TOTULECO S.R.L. are CUI 40361730, nr. de înregistrare J22/3641/2018, înmatriculată pe 28.12.2018. Sediul social e în Sat Găureni, Comuna Miroslava, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3700. În 2025: cifră de afaceri 71.183 lei, profit net 5.350 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-03-12 | COMUNA MIROSLAVA | Servicii de golire a puturilor de decant | 29 mii lei |
| 2024-02-16 | Unitatea Militara 01333 | Toalete publice (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2024-02-01 | R.A. AEROPORTUL IASI | Servicii diverse (Rev.2) | 4 mii lei |
| 2024-01-30 | TRIBUNALUL VASLUI | Toalete publice (Rev.2) | 7 mii lei |
| 2024-01-19 | UNITATEA MILITARA 01110 IASI | Toalete publice (Rev.2) | 9 mii lei |
| 2024-01-17 | Unitatea Militara 01812 | Toalete publice (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2024-01-17 | UNITATEA MILITARA 01110 IASI | Toalete publice (Rev.2) | 500 lei |
| 2023-10-26 | UNITATEA MILITARA 01110 IASI | Toalete publice (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2023-10-16 | UNITATEA MILITARA 01110 IASI | Toalete publice (Rev.2) | 860 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 71 mii lei · mediana 392 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 10 mii lei | 52% din mediană |
| Marjă netă | 7.5% · mediana 2.7% | 278% din mediană |
Comparat cu 4.547 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 71.183 | 769.681 | 1.325.890 | 278.000 | 83.235 | 31.000 | 4.118 | — |
| Venituri totale | 71.184 | 769.712 | 1.325.897 | 1.109.130 | 157.846 | 31.000 | 4.118 | 0 |
| Cheltuieli totale | 64.815 | 723.401 | 780.122 | 410.318 | 173.756 | 4.482 | 1.932 | — |
| Profit / pierdere brută | 6.369 | 46.311 | 545.775 | 698.812 | -15.910 | 26.518 | 2.186 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 5.350 | 39.780 | 535.800 | 685.883 | -18.407 | 25.588 | 2.062 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 | 361.431 | 272.883 | — | 122 |
| Active circulante | 1.064.557 | 1.201.124 | 1.450.838 | 865.790 | 53.131 | 146.488 | 3.468 | 578 |
| Stocuri | 0 | 99 | 99 | 78.856 | — | — | — | — |
| Creanțe | 73.377 | 139.485 | 310.549 | 2.099 | 52.566 | 145.390 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 991.180 | 1.061.540 | 1.140.190 | 784.835 | 565 | 1.098 | 3.468 | 578 |
| Datorii | 13.989 | 19.046 | 291.669 | 170.464 | 405.119 | 391.521 | 1.206 | 500 |
| Capitaluri proprii | 1.050.568 | 1.182.078 | 1.159.169 | 695.326 | 9.443 | 27.850 | 2.262 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.12.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 3700 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TOTULECO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J22/3641/2018 |
| EUID | ROONRC.J22/3641/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-12-28 |
| Sediu social | Str. Constantin Langa, 54C, Sat Găureni Com. Miroslava, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, SAT GĂURENI COM. MIROSLAVA, STR. CONSTANTIN LANGA, NR.54C |
| Telefon | 0743211074 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ESTETIC CAR SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| GREENTOILET S.R.L. | aceeași clădire |
| HABITAT TRADE S.R.L. | aceeași clădire |
| IC CREATIVE SRL | aceeași clădire |
| KIM AUTO INSPECTION S.R.L. | aceeași clădire |
| MAGNETIC AUTO-SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| MC TECH ADVISORS S.R.L. | aceeași clădire |
| METAL TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| PIN-DUO SRL | aceeași clădire |
| SABO TRANS SRL | aceeași clădire |
| SERVICII AZ TOALETE ECOLOGICE S.R.L. | aceeași clădire |
| INTERIOR DESIGN STUDIO CLAUDIA ALEXANDRA S.R.L. | 144 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7739 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (43)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25