EVICONS APM S.R.L.
CUI 40366680 · J2019000007227
EVICONS APM S.R.L. are CUI 40366680, nr. de înregistrare J2019000007227, înmatriculată pe 03.01.2019. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 386.064 lei, profit net 251.226 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 386 mii lei · mediana 221 mii lei | 175% din mediană |
| Profit net | 251 mii lei · mediana 19 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 65.1% · mediana 9.3% | 700% din mediană |
| Cifră pe salariat | 386 mii lei · mediana 141 mii lei | 273% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 386.064 | 67.294 | 25.915 | 194.244 | 5.288 | 170.362 | 264 |
| Venituri totale | 386.064 | 67.294 | 25.915 | 194.244 | 5.288 | 170.362 | 264 |
| Cheltuieli totale | 124.531 | 11.195 | 7.454 | 7.351 | 420 | 818 | 483 |
| Profit / pierdere brută | 261.533 | 56.099 | 18.461 | 186.893 | 4.868 | 169.544 | -219 |
| Profit / pierdere netă | 251.226 | 47.118 | 15.507 | 181.066 | 4.709 | 164.433 | -227 |
| Active imobilizate | 42.500 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 460.287 | 274.681 | 221.228 | 215.913 | 169.173 | 169.458 | 481 |
| Creanțe | 390.500 | 166.500 | 190.702 | 190.000 | — | 112.250 | — |
| Casa și conturi la bănci | 69.787 | 108.181 | 30.526 | 25.913 | 169.173 | 57.208 | 481 |
| Cheltuieli în avans | 501 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 19.847 | 9.244 | 2.909 | 13.101 | 59 | 5.052 | 508 |
| Capitaluri proprii | 483.441 | 265.437 | 218.319 | 202.812 | 169.114 | 164.406 | -27 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 0 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EVICONS APM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000007227 |
| EUID | ROONRC.J2019000007227 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-03 |
| Sediu social | Bld. Ţuţora, 9B, camera 2, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ŢUŢORA, NR.9B, CAMERA 2, BL.G2, ET.2, AP.6 |
| Telefon | 0743657162 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIER GRADIENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| C & A EXPERT SRL | aceeași clădire |
| DIGITWISE SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| KIRMAN CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| KIRMAN SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| LKW-ALEKS SPEDITION SRL | aceeași clădire |
| PRIME SELECTION S.R.L. | aceeași clădire |
| REDCODE NET.WORK SRL inactiv | aceeași clădire |
| SPHERA CALL CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| TAX RETURN S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSAGRA SRL | 37 m |
| LTD TOTAL DISTRIBUTION SRL inactiv | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7112 | 2022 – 2025 |
| 6622 | 2019 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (70)
Alte firme din Iaşi
| 1955979 | CONSTRUCTII UNU SA |
| 1956117 | COMPANIA DE CONSTRUCTII MOLDOCONSTRUCT SRL |
| 1957821 | IASICON SA |
| 1959695 | CONEST SA |
| 1960606 | HICHO SRL |
| 1964942 | CO RE SI SRL |
| 1968260 | PETRO GRUP SRL |
| 1972295 | QUASAR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25