Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ACINOM PLAY S.R.L.

CUI 40375085 · J8/30/2019

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ACINOM PLAY S.R.L. are CUI 40375085, nr. de înregistrare J8/30/2019, înmatriculată pe 07.01.2019. Sediul social e în Municipiul Făgăraş, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 66 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 2 mii lei 0% din mediană
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană

Comparat cu 29.294 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2021: 76 mii lei 212022: 169 mii lei 222023: 82 mii lei 232025: 0 lei 25
Profit net 0 lei
2021: 72 mii lei 212022: 138 mii lei 222023: 47 mii lei 232024: 0 lei 242025: 0 lei 25
Salariați 0
2025: 0 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă0—81.565169.46975.711
Venituri totale0081.565169.46975.711
Cheltuieli totale0—34.36031.2843.611
Profit / pierdere brută0047.205138.18572.100
Profit / pierdere netă0047.205138.18572.100
Active circulante257.690286.667286.667245.38075.911
Creanțe245.456245.456245.456163.89173.551
Casa și conturi la bănci12.23441.21141.21181.4892.360
Datorii028.97728.97734.8953.611
Capitaluri proprii257.690257.690257.690210.48572.300
Capital subscris vărsat200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturaînscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 07.01.2019
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Făgăraş
CAEN principal9329
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCACINOM PLAY S.R.L.
Nr. reg. com.J08/30/2019
EUIDROONRC.J8/30/2019
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-01-07
Sediu socialStr. Ciocanului, 1, camera 11, Mun. Făgăraş, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. CIOCANULUI, NR.1, CAMERA 11
Telefon0735300333
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ANTO MIGPLAST S.R.L. inactiv aceeași clădire
BIDELL BUILDING COMPANY S.R.L. inactiv aceeași clădire
CULINART PROD SRL inactiv aceeași clădire
DUNGA BREAD ACTIV SRL inactiv aceeași clădire
EPITAF PAN S.R.L. inactiv aceeași clădire
FIRST BIDELL ROMANIAN CAPITAL S.R.L. aceeași clădire
IDEEA CONSULT MG S.R.L. inactiv aceeași clădire
IMCB FOR CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
M & S EQUIPMENT RECYCLING S.R.L. inactiv aceeași clădire
MABACO SERVCOM SRL inactiv aceeași clădire
R.B.K. MOTION S.R.L. inactiv aceeași clădire
S&G GRAPPA'S-NAGY FINANCIAL AND CONSULTING S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

93292021 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (18)

Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

9797106 MABACO SERVCOM SRL inactiv
34090679 STÂNCA ŞOIMULUI SRL inactiv
36839020 CULINART PROD SRL inactiv
37689703 DUNGA BREAD ACTIV SRL inactiv
40375077 EPITAF PAN S.R.L. inactiv
40375093 R.B.K. MOTION S.R.L. inactiv
41800884 TRANSILVANIA ECOMMERCE S.R.L. inactiv
44678200 IMCB FOR CONSTRUCT S.R.L.
45968067 S&S GRAPPAS ENERGY S.R.L.
46500675 ANTO MIGPLAST S.R.L. inactiv
47013821 BIDELL BUILDING COMPANY S.R.L. inactiv
47219750 M & S EQUIPMENT RECYCLING S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (26)

41204211421242134221429142994311431243134321432243294331433243334334433943914399467346744941552068209329

Alte firme din Braşov

1089970 CHAMPION MEDIA GROUP SRL
1101089 DINSTAR SRL
1321092 BRAVI CARAIMAN SRL
3050984 TUC SRL
4442242 MISIMPEX SRL
6167297 STOCOFLOR COMSERV SRL
6340303 DENTOSAN SRL
6587681 ZVYVO COM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25