ARTMER S.R.L.
CUI 4038369 · J30/709/1993
ARTMER S.R.L. are CUI 4038369, nr. de înregistrare J30/709/1993, înmatriculată pe 19.05.1993. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 154.334 lei, profit net 13.099 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 154 mii lei · mediana 221 mii lei | 70% din mediană |
| Profit net | 13 mii lei · mediana 19 mii lei | 70% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 8.5% · mediana 9.3% | 91% din mediană |
| Cifră pe salariat | 154 mii lei · mediana 141 mii lei | 109% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 154.334 | 183.785 | 222.773 | 206.860 | 162.103 | 147.572 | 129.093 | 84.573 | 126.162 | 54.296 | 51.168 | 53.452 | 52.213 | 76.512 | 62.661 |
| Venituri totale | 155.604 | 187.910 | 222.773 | 206.860 | 162.103 | 147.572 | 129.093 | 84.573 | 229.767 | 61.999 | 51.575 | 53.452 | 52.214 | 76.514 | 62.664 |
| Cheltuieli totale | 140.320 | 133.573 | 193.802 | 131.866 | 116.646 | 100.985 | 101.823 | 83.619 | 71.151 | 46.781 | 27.492 | 25.947 | 24.276 | 71.560 | 31.774 |
| Profit / pierdere brută | 15.284 | 54.337 | 28.971 | 74.994 | 45.457 | 46.587 | 27.270 | 954 | 158.616 | 15.218 | 24.083 | 27.505 | 27.938 | 4.954 | 30.890 |
| Profit / pierdere netă | 13.099 | 46.668 | 27.077 | 69.965 | 41.178 | 42.258 | 25.346 | 108 | 156.321 | 13.358 | 22.536 | 25.901 | 26.372 | 2.659 | 29.010 |
| Active imobilizate | 800.783 | 816.517 | 837.685 | 860.679 | 884.037 | 907.602 | 901.989 | 921.040 | 489.326 | 432.789 | 20.829 | 19.841 | 25.870 | 41.656 | 95.979 |
| Active circulante | 91.035 | 67.987 | 95.439 | 106.328 | 154.516 | 101.249 | 55.020 | 138.929 | 266.899 | 54.055 | 816.294 | 787.678 | 752.369 | 714.977 | 656.115 |
| Stocuri | 26.733 | 26.733 | 27.230 | 60.416 | 35.500 | 35.500 | 39.914 | 39.914 | 157.277 | — | — | — | — | — | 0 |
| Creanțe | 50.560 | 30.445 | 53.611 | 4.142 | 9.759 | 3.917 | 3.502 | 3.975 | 24.839 | 11.349 | 788.211 | 784.000 | 749.188 | 662.136 | 641.318 |
| Casa și conturi la bănci | 13.742 | 10.809 | 14.598 | 41.770 | 109.257 | 61.832 | 11.604 | 95.040 | 84.783 | 42.706 | 28.083 | 3.678 | 3.181 | 52.841 | 14.797 |
| Datorii | 516.096 | 521.882 | 617.170 | 656.390 | 737.901 | 749.378 | 771.269 | 774.915 | 526.466 | 413.406 | 7.491 | 6.553 | 3.174 | 4.491 | 2.611 |
| Capitaluri proprii | 375.722 | 362.622 | 315.954 | 310.617 | 300.652 | 259.473 | 185.740 | 285.054 | 229.759 | 73.438 | 829.632 | 800.966 | 775.065 | 752.142 | 749.483 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.06.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARTMER SRL |
| Nr. reg. com. | J30/709/1993 |
| EUID | ROONRC.J30/709/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-05-19 |
| Sediu social | Str. Careiului, 160, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CAREIULUI, NR.160 |
| Telefon | 0261722730 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROMEC SATU MARE SRL | aceeași clădire |
| AGROPAN SRL | aceeași clădire |
| ALPIN RECYCLING SRL | aceeași clădire |
| ALPIN WASTE SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTMETAL 2024 S.R.L. | aceeași clădire |
| AS GARMENTS CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| BODNAR SRL | aceeași clădire |
| CARMAR MOVEIS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CÂMPIA SĂTMARULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | aceeași clădire |
| DAVIS ROMANIA SRL | aceeași clădire |
| DECO INTER SOPHIA SRL | aceeași clădire |
| DECO INVEST SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4322 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Satu Mare
| 643537 | GALEX SRL |
| 2385841 | INPES SRL |
| 4376386 | SAMONTAJ SRL |
| 5171796 | SAEM SRL |
| 5930446 | NOESIS SRL |
| 6593861 | SAMGEC SRL |
| 7287640 | LASIUS SRL |
| 8664233 | M.Y.J.Y. SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25