HELLO RAW FOTO S.R.L.
CUI 40392124 · J2019000046286
HELLO RAW FOTO S.R.L. are CUI 40392124, nr. de înregistrare J2019000046286, înmatriculată pe 09.01.2019. Sediul social e în Sat Vlăduleni, Comuna Osica de Sus, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2025: cifră de afaceri 631.619 lei, profit net 64.721 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 632 mii lei · mediana 172 mii lei | 367% din mediană |
| Profit net | 65 mii lei · mediana 31 mii lei | 206% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 10.2% · mediana 23.7% | 43% din mediană |
| Cifră pe salariat | 632 mii lei · mediana 176 mii lei | 359% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 631.619 | 834.890 | 550.670 | 502.478 | 13.500 | 5.400 | 31.680 |
| Venituri totale | 642.696 | 845.754 | 559.606 | 506.309 | 13.500 | 5.400 | 31.680 |
| Cheltuieli totale | 558.694 | 554.455 | 457.435 | 709.740 | — | — | 1.665 |
| Profit / pierdere brută | 84.002 | 291.299 | 102.171 | -203.431 | 13.500 | 5.400 | 30.015 |
| Profit / pierdere netă | 64.721 | 265.933 | 96.575 | -208.510 | 13.095 | 5.238 | 29.065 |
| Active imobilizate | 245.858 | 174.542 | 105.061 | 52.497 | 356 | 356 | 356 |
| Active circulante | 445.692 | 381.147 | 254.999 | 107.220 | 47.898 | 35.615 | 30.215 |
| Stocuri | 16.431 | 32.829 | 2.934 | 34.614 | — | — | — |
| Creanțe | 58.874 | 61.462 | 41.646 | 39.598 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 370.387 | 286.856 | 210.419 | 33.008 | 47.898 | 35.615 | 30.215 |
| Cheltuieli în avans | — | 486 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 425.234 | 354.579 | 424.397 | 320.629 | 656 | 1.468 | 1.306 |
| Capitaluri proprii | 266.316 | 201.596 | -64.337 | -160.912 | 47.598 | 34.503 | 29.265 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 4 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.01.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HELLO RAW FOTO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000046286 |
| EUID | ROONRC.J2019000046286 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-09 |
| Sediu social | Str. Republicii, 119, Sat Vlăduleni Com. Osica de Sus, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT VLĂDULENI COM. OSICA DE SUS, STR. REPUBLICII, NR.119 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.M.D. GRUP SRL | aceeași clădire |
| AURIS MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| BRIO SXL AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| FESTIVALIA ROCK ME EVENTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| JOIȚA A&G SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| MATHIAS&SASHA S.R.L. | aceeași clădire |
| MCDONAT BAKERY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MEDELEANU ART CONF INFINITY SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| MIH.ADA MIXT S.R.L. | aceeași clădire |
| MOARA SMĂRĂNDACHE FLORIAN SRL | aceeași clădire |
| NR. ONE HAIR&TATTOO SALOON S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| OANA GABRIELA CONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5610 | 2024 – 2025 |
| 7420 | 2019 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25