KEY STEPS S.R.L.
CUI 40394176 · J2019000202404
KEY STEPS S.R.L. are CUI 40394176, nr. de înregistrare J2019000202404, înmatriculată pe 09.01.2019. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8210. În 2025: cifră de afaceri 115.370 lei, profit net 61.996 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 115 mii lei · mediana 188 mii lei | 61% din mediană |
| Profit net | 62 mii lei · mediana 26 mii lei | 242% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 53.7% · mediana 15.2% | 353% din mediană |
| Cifră pe salariat | 115 mii lei · mediana 127 mii lei | 91% din mediană |
Comparat cu 43.048 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 115.370 | 53.376 | 66.930 | 56.405 | 33.580 | 10.845 | 7.450 |
| Venituri totale | 115.612 | 53.376 | 66.930 | 56.405 | 33.763 | 10.975 | 7.450 |
| Cheltuieli totale | 52.483 | 49.243 | 42.522 | 22.287 | 6.760 | 3.516 | 1.080 |
| Profit / pierdere brută | 63.129 | 4.133 | 24.408 | 34.118 | 27.003 | 7.459 | 6.370 |
| Profit / pierdere netă | 61.996 | 3.611 | 23.751 | 33.053 | 26.010 | 7.146 | 6.146 |
| Active imobilizate | — | — | — | 695 | 2.085 | — | 13 |
| Active circulante | 116.211 | 45.695 | 41.405 | 36.184 | 24.712 | 7.685 | 6.383 |
| Creanțe | 40.822 | 1.650 | 2.702 | 3.872 | 350 | 700 | — |
| Casa și conturi la bănci | 75.389 | 44.045 | 38.703 | 32.312 | 24.362 | 6.985 | 6.383 |
| Cheltuieli în avans | 300 | 275 | 252 | — | — | — | — |
| Datorii | 54.275 | 18.368 | 17.666 | 3.586 | 547 | 299 | 50 |
| Capitaluri proprii | 62.236 | 27.602 | 23.991 | 33.293 | 26.250 | 7.386 | 6.346 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KEY STEPS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000202404 |
| EUID | ROONRC.J2019000202404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-09 |
| Sediu social | Aleea Codrii Neamţului, 5N, MANSARDA, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE CODRII NEAMŢULUI, NR.5N, MANSARDA, AP.11 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MAC THE DUCK S.R.L. | aceeași clădire |
| MEGINA AUTOMOTIVE AND AEROSPACE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUDIT ENERG SRL inactiv | aceeași clădire |
| VITASTAL CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| M 2000 MULTIMEDIA SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| YOUKA BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| DTA TECH S.R.L. | 36 m |
| MADHERITAGE S.R.L. | 41 m |
| PELETEX INDUSTRIES S.R.L. | 41 m |
| AGROUNION SRL | 43 m |
| AGROUNION TRADING POINT SRL | 43 m |
| ATLAS FLOW AI S.R.L. | 43 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8210 | 2025 |
| 8219 | 2022 – 2024 |
| 7022 | 2019 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25