CONCEPT EDILITAR S.R.L.
CUI 40407462 · J2019000074399
CONCEPT EDILITAR S.R.L. are CUI 40407462, nr. de înregistrare J2019000074399, înmatriculată pe 11.01.2019. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 298.760 lei, profit net 154.752 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 299 mii lei · mediana 221 mii lei | 135% din mediană |
| Profit net | 155 mii lei · mediana 19 mii lei | 829% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 51.8% · mediana 9.3% | 557% din mediană |
| Cifră pe salariat | 299 mii lei · mediana 141 mii lei | 212% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 298.760 | 92.437 | 37.600 | 107.430 | 9.000 | 0 | 60.800 |
| Venituri totale | 298.760 | 92.437 | 37.600 | 107.430 | 9.000 | 0 | 60.800 |
| Cheltuieli totale | 135.539 | 78.272 | 20.683 | 76.330 | 50.976 | 2.222 | 86.331 |
| Profit / pierdere brută | 163.221 | 14.165 | 16.917 | 31.100 | -41.976 | -2.222 | -25.531 |
| Profit / pierdere netă | 154.752 | 13.237 | 14.210 | 30.026 | -42.066 | -2.222 | -26.139 |
| Active imobilizate | 55.853 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 422.100 | 303.872 | 95.963 | 59.437 | 841 | — | 182 |
| Stocuri | 185.504 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 51.300 | 272.758 | 50.386 | 51.500 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 185.296 | 31.114 | 45.577 | 7.937 | 841 | — | 182 |
| Datorii | 337.633 | 318.304 | 121.955 | 99.638 | 71.068 | 28.161 | 26.121 |
| Capitaluri proprii | 140.320 | -14.432 | -25.992 | -40.201 | -70.227 | -28.161 | -25.939 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONCEPT EDILITAR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000074399 |
| EUID | ROONRC.J2019000074399 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-11 |
| Sediu social | Aleea 1 Iunie, Adiacent P.T.9, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, ALEEA 1 IUNIE, ADIACENT P.T.9 |
| Telefon | 0730098309 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CORNEL DRIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| COSMODANA CAFE SRL | aceeași clădire |
| DAR-ARTĂ & CREAŢIE S.R.L. | aceeași clădire |
| GAFTONY MONTANA PROD S.R.L. | aceeași clădire |
| MARIŞTEF CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| SAPORI ITALIANI DA MICHELE S.R.L. | aceeași clădire |
| BMAD CTRANS S.R.L. | 24 m |
| CNG ELECTONIX S.R.L. inactiv | 24 m |
| DIVIODENT 2008 SRL | 24 m |
| ECO RAZALINA SRL inactiv | 24 m |
| M.G.M. 2001 SRL | 24 m |
| MISOR COM SRL | 24 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vrancea
| 1441846 | BEST CONSTRUCT SRL |
| 1456103 | SIRTROT SA |
| 2845990 | PENTAGON SERVICE SRL |
| 3614242 | SODACO SA |
| 4717246 | LION IMPEX SRL |
| 6110193 | ENERGO CONSTRUCT SA |
| 6704641 | INTERANCO SRL |
| 8593035 | N.S. CONSART '96 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-19 · ONRC: 2026-10-25