EUROCODE TAT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 40409285 · J1/110/2019
EUROCODE TAT CONSTRUCT S.R.L. are CUI 40409285, nr. de înregistrare J1/110/2019, înmatriculată pe 11.01.2019. Sediul social e în Loc. Oarda, Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4312. În 2025: cifră de afaceri 2.984.499 lei, profit net 63.254 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,0 mil lei · mediana 221 mii lei | de 14× mediana |
| Profit net | 63 mii lei · mediana 19 mii lei | 339% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 2.1% · mediana 9.3% | 23% din mediană |
| Cifră pe salariat | 995 mii lei · mediana 141 mii lei | 704% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.984.499 | 1.826.174 | 1.069.110 | 1.901.392 | 500 | 500 |
| Venituri totale | 2.984.499 | 2.060.316 | 1.069.199 | 1.901.551 | 500 | 500 |
| Cheltuieli totale | 2.909.196 | 2.445.158 | 982.871 | 1.878.753 | — | — |
| Profit / pierdere brută | 75.303 | -384.842 | 86.328 | 22.798 | 500 | 500 |
| Profit / pierdere netă | 63.254 | -384.842 | 75.637 | 3.784 | 485 | 485 |
| Active imobilizate | 326.601 | 417.393 | 304.974 | 394.173 | — | — |
| Active circulante | 973.034 | 1.080.379 | 409.248 | 445.578 | 1.200 | 700 |
| Stocuri | 0 | — | 38.463 | 107.509 | — | — |
| Creanțe | 573.222 | 373.321 | 162.163 | 132.811 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 399.812 | 707.058 | 208.622 | 205.258 | 1.200 | 700 |
| Datorii | 1.159.405 | 1.420.796 | 252.404 | 442.700 | 30 | 15 |
| Capitaluri proprii | 140.230 | 76.976 | 461.818 | 397.051 | 1.170 | 685 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 4 | 4 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 4312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EUROCODE TAT CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J01/110/2019 |
| EUID | ROONRC.J1/110/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-11 |
| Sediu social | Str. Armoniei, 8F, Loc. Oarda Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, LOC. OARDA MUN. ALBA IULIA, STR. ARMONIEI, NR.8F |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EDIFICIO ALBA S.R.L. | aceeași clădire |
| CIVIX BUILD S.R.L. | 16 m |
| FILIP RANGE SRL inactiv | 100 m |
| MINIPACK COM SRL inactiv | 142 m |
| BENONE ENTERPRISE S.R.L. inactiv | 156 m |
| TRION SYSTEM SRL inactiv | 161 m |
| MIRA ROM SRL | 170 m |
| MIRANES STORE SRL | 170 m |
| DEFENSIVE AUTOSIM SRL | 200 m |
| MSM CAD SRL | 205 m |
| NANA SOLUTION S.R.L. inactiv | 205 m |
| TRANSILVANIA MEDICAL TEAM S.R.L. | 205 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4312 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25