EISENSTEIN GROUP S.R.L.
CUI 40413669 · J32/68/2019
EISENSTEIN GROUP S.R.L. are CUI 40413669, nr. de înregistrare J32/68/2019, înmatriculată pe 11.01.2019. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4618. În 2021: cifră de afaceri 711.279 lei, profit net 135.455 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 711 mii lei · mediana 199 mii lei | 358% din mediană |
| Profit net | 135 mii lei · mediana 3 mii lei | de 48× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 19% · mediana 1.6% | de 12× mediana |
| Cifră pe salariat | 711 mii lei · mediana 224 mii lei | 318% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 711.279 | 741.195 | 118.669 |
| Venituri totale | 715.312 | 741.195 | 118.669 |
| Cheltuieli totale | 573.259 | 718.143 | 28.802 |
| Profit / pierdere brută | 142.053 | 23.052 | 89.867 |
| Profit / pierdere netă | 135.455 | 1.145 | 86.929 |
| Active imobilizate | 5.646 | — | — |
| Active circulante | 573.017 | 114.747 | 108.067 |
| Stocuri | 16.066 | 32.017 | — |
| Creanțe | 503.689 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 53.262 | 82.730 | 108.067 |
| Datorii | 350.200 | 26.473 | 20.938 |
| Venituri în avans | 5.646 | — | — |
| Capitaluri proprii | 222.817 | 88.274 | 87.129 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 4618 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EISENSTEIN GROUP S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J32/68/2019 |
| EUID | ROONRC.J32/68/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-11 |
| Sediu social | Aleea Călăraşilor, 5, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, ALEEA CĂLĂRAŞILOR, NR.5, BL.G, ET.3, AP.54 |
| Telefon | 0766-215641 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A-Z CONSTRUCT DURABIL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AE RE-CONSULTING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALEX BARBER STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA ORIZONT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANDREN LABS S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDY MASTER CLEANING S.R.L. | aceeași clădire |
| APRIX GRAPHICS DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ARCADIA LINGVO S.R.L. | aceeași clădire |
| ASTIAMED S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOFORGE PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| AWENT CAB SRL | aceeași clădire |
| AYS ZOOM MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4618 | 2019 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (125)
Sunt 125 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Sibiu
| 2681030 | JEEC SRL |
| 11986131 | ELMACONS SRL |
| 12596145 | ICOS TRADING SRL |
| 13463147 | JAREX FILTERTECHNIK SRL |
| 13910750 | PROMACT SRL |
| 15917843 | JAGER BUSINESS CONSULTING SRL |
| 16577251 | REMCONA SRL |
| 16885626 | DESIGN BY DAN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25