SAN LUIZA & ROBERTO BUILDING S.R.L.
CUI 40442087 · J10/103/2019
SAN LUIZA & ROBERTO BUILDING S.R.L. are CUI 40442087, nr. de înregistrare J10/103/2019, înmatriculată pe 17.01.2019. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 256.550 lei, profit net 69.556 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 257 mii lei · mediana 221 mii lei | 116% din mediană |
| Profit net | 70 mii lei · mediana 19 mii lei | 372% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 27.1% · mediana 9.3% | 291% din mediană |
| Cifră pe salariat | 128 mii lei · mediana 141 mii lei | 91% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 256.550 | 295.829 | 252.080 | 166.825 | 238.165 | 373.840 | 150.100 |
| Venituri totale | 256.550 | 295.829 | 303.649 | 177.712 | 239.596 | 373.840 | 150.100 |
| Cheltuieli totale | 184.428 | 249.046 | 254.780 | 240.719 | 290.079 | 256.283 | 118.999 |
| Profit / pierdere brută | 72.122 | 46.783 | 48.869 | -63.007 | -50.483 | 117.557 | 31.101 |
| Profit / pierdere netă | 69.556 | 43.825 | 45.849 | -64.779 | -52.879 | 113.699 | 29.600 |
| Active imobilizate | 77.434 | 64.355 | 80.057 | 128.180 | 93.868 | 44.095 | 15.041 |
| Active circulante | 50.267 | 44.286 | 29.333 | 1.118 | 6.548 | 153.498 | 7.853 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 1.508 | — |
| Creanțe | 8.500 | 8.500 | 9.806 | — | 452 | — | 500 |
| Casa și conturi la bănci | 41.767 | 35.786 | 19.527 | 1.118 | 6.096 | 151.990 | 7.353 |
| Datorii | 44.052 | 94.549 | 139.123 | 204.880 | 111.220 | 98.179 | 2.994 |
| Capitaluri proprii | 83.649 | 14.092 | -29.733 | -75.582 | -10.804 | 99.414 | 19.900 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SAN LUIZA & ROBERTO BUILDING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J10/103/2019 |
| EUID | ROONRC.J10/103/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-17 |
| Sediu social | Bld. Republicii, 8, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. REPUBLICII, NR.8 |
| Telefon | 0760611057 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTO CLASS UNO SRL | aceeași clădire |
| ANA RO SRL inactiv | 87 m |
| CRISTIADIS SRL | 87 m |
| MILEA MAGDALENA ACVAMAG S.R.L. | 93 m |
| GECO 21 SRL | 145 m |
| AUTO MOTOBAZAR INVEST S.R.L. | 188 m |
| DAMA HEALTH INVESTMENT S.R.L. | 188 m |
| DS DASITECH GLOBAL SERVICES S.R.L. | 188 m |
| GMA INOVATIVE TRADE S.R.L. | 188 m |
| MONDO FRUCT SRL | 188 m |
| PRO NOVA SRL | 188 m |
| SOFT EXPERT SRL | 188 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Buzău
| 1146005 | REBAMA SRL |
| 1146013 | LICIU CON SRL |
| 1150677 | ZAHIU ELVA SRL |
| 1159820 | GORCEFAL SRL |
| 1160654 | IZOFOREX SRL |
| 1167393 | CONLOC SA |
| 2812365 | ASTERIX IMPEX SRL |
| 3491760 | CONSTANT COMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08