THE EVENTALIST SHOW S.R.L.
CUI 40453671 · J23/209/2019
THE EVENTALIST SHOW S.R.L. are CUI 40453671, nr. de înregistrare J23/209/2019, înmatriculată pe 18.01.2019. Sediul social e în Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 268.608 lei, pierdere netă 25.024 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 269 mii lei · mediana 172 mii lei | 156% din mediană |
| Profit net | -25 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -9.3% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 269 mii lei · mediana 176 mii lei | 153% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 268.608 | 262.740 | 162.405 | 207.510 | 150.600 | 130.200 | 138.185 |
| Venituri totale | 270.250 | 270.989 | 162.405 | 207.510 | 150.600 | 130.200 | 138.627 |
| Cheltuieli totale | 292.630 | 209.491 | 133.091 | 88.354 | 73.828 | 88.418 | 82.389 |
| Profit / pierdere brută | -22.380 | 61.498 | 29.314 | 119.156 | 76.772 | 41.782 | 56.238 |
| Profit / pierdere netă | -25.024 | 58.993 | 27.690 | 117.329 | 75.445 | 40.577 | 54.855 |
| Active imobilizate | 224.663 | 9.241 | 7.200 | — | — | — | 26 |
| Active circulante | 150.618 | 211.112 | 184.945 | 199.403 | 135.537 | 80.439 | 60.067 |
| Stocuri | 0 | — | 3.000 | — | — | — | — |
| Creanțe | 86.870 | — | — | 4.900 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 63.748 | 96.712 | 24.449 | 194.503 | 135.537 | 80.439 | 60.067 |
| Cheltuieli în avans | 1.435 | 588 | 847 | — | 21 | 345 | 178 |
| Datorii | 185.606 | 4.807 | 11.666 | 7.125 | 7.115 | 6.153 | 5.216 |
| Capitaluri proprii | 191.110 | 216.134 | 181.326 | 192.278 | 128.443 | 74.631 | 55.055 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | THE EVENTALIST SHOW S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/209/2019 |
| EUID | ROONRC.J23/209/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-18 |
| Sediu social | Str. Irisului, 2, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. IRISULUI, NR.2, BL.A4, ET.6, AP.603 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACE NEW CONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| APLUS AUTOMOTIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| BIARODA COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| BOOKING LINO GOLDEN S.R.L. | aceeași clădire |
| BRIGHT & SHINY PROFESSIONAL CLEANING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COMPLETE JOURNEYS S.R.L. | aceeași clădire |
| COSMO ASIG S.R.L. | aceeași clădire |
| EMPIRE MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EXPERT CONSULT TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| EZIO S.R.L. | aceeași clădire |
| F&R SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FLY ESTATE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25