S.O.S. TRAUMA S.R.L.
CUI 40454898 · J2019000310358
S.O.S. TRAUMA S.R.L. are CUI 40454898, nr. de înregistrare J2019000310358, înmatriculată pe 18.01.2019. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8621. În 2025: cifră de afaceri 340.886 lei, profit net 71.153 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 341 mii lei · mediana 220 mii lei | 155% din mediană |
| Profit net | 71 mii lei · mediana 40 mii lei | 177% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 20.9% · mediana 22.2% | 94% din mediană |
| Cifră pe salariat | 341 mii lei · mediana 202 mii lei | 169% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 340.886 | 215.320 | 174.087 | 185.221 | 248.800 | 80.060 | — |
| Venituri totale | 340.903 | 215.348 | 174.087 | 185.221 | 248.800 | 80.060 | 0 |
| Cheltuieli totale | 249.703 | 191.876 | 135.079 | 167.711 | 193.916 | 18.433 | — |
| Profit / pierdere brută | 91.200 | 23.472 | 39.008 | 17.510 | 54.884 | 61.627 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 71.153 | 13.548 | 37.250 | 15.643 | 52.838 | 58.924 | 0 |
| Active imobilizate | 125.732 | 179.602 | 34 | — | — | — | — |
| Active circulante | 89.227 | 45.446 | 50.091 | 24.914 | 55.905 | 59.826 | 200 |
| Stocuri | 177 | 1.750 | 1.750 | — | — | — | — |
| Creanțe | 22.226 | 5.300 | 14.300 | 10.600 | 43.600 | 43.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 66.824 | 38.396 | 34.041 | 14.314 | 12.305 | 16.326 | 200 |
| Datorii | 143.566 | 211.260 | 12.635 | 9.031 | 2.827 | 702 | 0 |
| Capitaluri proprii | 71.393 | 13.788 | 37.490 | 15.883 | 53.078 | 59.124 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.01.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 8621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | S.O.S. TRAUMA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000310358 |
| EUID | ROONRC.J2019000310358 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-18 |
| Sediu social | Str. Mureş, 230, CAMERA 1, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MUREŞ, NR.230, CAMERA 1, ET.2, AP.6 |
| Telefon | 0721667798 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BOUTIQUEDOR S.R.L. | aceeași clădire |
| GET RIDE S.R.L. | aceeași clădire |
| LEDUS SRL | aceeași clădire |
| LANG.ZEIT RECRUIT S.R.L. | 25 m |
| NOX REALM GROUP S.R.L. | 25 m |
| A & G CIFA CONSTRUCTOR SRL inactiv | 45 m |
| ANNE SAYA BEAUTY SRL inactiv | 45 m |
| BOG - MAR RECYCLING COM SRL inactiv | 45 m |
| CASA D HOUSE SRL inactiv | 45 m |
| COFFEE BROKER ITALIA SRL inactiv | 45 m |
| COLD TRANSPORT IOVINO SRL inactiv | 45 m |
| ESADECIMALE EST SRL inactiv | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8621 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08